Spodné prádlo | Strana 5

KarpoS DINAMICO MERINO 130

Funkčná prvá vrstva oblečenia s "civilným" dizajnom vyrobená z tkaniny v hrúbke 130g/m2. Zmes 92% merino vlny a 8% elastanu zaručuje stálosť úžitkových vlastností počas dlhej doby používania. Merino vlna ponúka vynikajúcu úroveň termoizolácie, no zároveň aj priedušnosti a pri navlhnutí nevytvára chladivý pocit. Je tiež známa svojimi prirodzenými antibakteriálnymi vlastnosťami. Nielenže zabraňuje množeniu baktérií a plesní, ale zároveň eliminuje zápach. Pri výrobe je použitá merino vlna od dodávateľov, ktorí garantujú humánne zaobcházanie so zvieratami a dodržiavajú vysoké štandardy pri ich chove.

KarpoS DINAMICO OCTA

Funkčná prvá vrstva oblečenia s "civilným" dizajnom vyrobená zo syntetického vlákna (100% polyester) s antibakteriálnou úpravou Polygiene, ktorá zabraňuje množeniu baktérií a plesní, a zároveň eliminuje zápach, ktorý vytvárajú. Vďaka technológii unikátneho tkania materiálu Octa ponúka toto termoprádlo vynikajúcu úroveň izolácie a priedušnosti, pri nízkej hmotnosti a kompaktnej zbaliteľnosti.

SPORTFUL Second Skin 

Funkčné prádlo 2nd Skin bolo vyvinuté pre intenzívnejšie tréningové aktivity v zimnom a chladnejšom prechodnom období.  Táto rada spodného prádla Sportful je charakterisická použitím tkaniny DRYARN®, pričom v jednotlivých častiach sa jej hrúbka aj štruktúra mení pre čo najoptimálnejšie zabezpečenie tepelného komfortu. Táto inovatívna tkanina pozostávajúca z polypropylenových mikrovlákien, ktoré sa vyznačujú dostatočnou odolnosťou, nízkou hmotnosťou, výbornou priepustnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami. Na rozdiel od iných, bežných tkanín je veľmi stála a nemení svoj tvar ani po dlhodobom nosení. A navyše neabsorbováva vlhkosť a schne prekvapivo rýchlo. Hygienická, komfortná a ekologická tkanina, ktorá zaisťuje pokožke príjemný pocit sucha a sviežosti. 

SPORTFUL THERMODYNAMIC MID

Funkčné prádlo rady THERMODYNAMIC MID (TD MID) je určené pre akékoľvek outdoorové aktivity v zimnom a predchodnom období. Použitý materiál v zložení polyester/elastan má rebrovitú štruktúru v snahe zabezpečiť optimálny pomer izolácie a odvodu vlhkosti, čo je základom správneho fungovania základnej vrstvy oblečenia. Ploché švy a vyšší priliehavý golier podčiarkujú vysokú úroveň komfortu pri nosení. 

SPORTFUL THERMODYNAMIC LITE

Funkčné prádlo rady je ultraľahké spodné prádlo určené pre akékoľvek outdoorové aktivity v letnom období. Ako už napovedá názov, použitý je materiál Thermodynamic (polyester/elastan) s otvorenou sieťovanou štruktúrou, vďaka čomu prádlo rýchlo schne a zároveň vynikajúco odvetráva. Anatomický strih robí z tejto prvej vrstvy ideálne prádlo pod letný cyklistický dres, ale aj iné športové oblečenie

SPORTFUL MIDWEIGHT

Ideálne funkčné prádlo na predchodné obdobie určené pre cyklistiku. Ľahká, jemná a elastická tkanina v zmesi polyester/elastan, ktorá perfektne sadne na telo. Samozrejmosťou sú ploché švy.

SPORTFUL SECOND SKIN MESH

Funkčné prádlo na navrhnuté na tie najteplejšie letné dni strávené na bicykli. Sieťovaná elastická tkanina v zmesi polypropylen/polyester/elastan, ktorá perfektne sadne na telo a nenasáva vlhkosť. 

SPORTFUL MERINO

Ľazké a jemné funkčné prádlo dokonale kombinuje výhody syntetických vlákien a vysokého obsahu prírodnej merino vlny. Výsledkom je optimálna úroveň termoregulácie a prídodné antibakteriálne a protizápochové účinky.

Sportful 2nd SKIN termo nohavice dámske tmavosivéSkladom Hrádok
54,90 €
39,90 €
Výpredaj
-27%
Karpos QUICK EVO podprsenka Spring Lake/BlackMomentálne nedostupné
45,00 €
29,90 €
Výpredaj
-34%
Na objednávku