Cyklistické tretry

Diadora je originálnou talianskou značkou športovej obuvi a oblečenia, ktorá pôsobí na scéne profesionálneho športu už od roku 1948. Kým spočiatku bola značka zameraná na atletiku, tennis a postupne futbal, neskôr zahájila Diadora aj výrobu cyklistických tretier a toto rozhodnutie bolo niekoľko krát korunované veľkými úspechmi. Z posledných napríklad víťazstvo Cadela Evansa na Tour de France 2011.

Diadora sa zrodila pre víťazstvá a inovácie. Je kusom histórie a skupinou ľudí, ktorí od počiatku veria v pôvodné hodnoty športu. Tieto hodnoty nám dnes ukazujú smer, ktorým sa uberáme k novým výzvam a úspechom s našimi šampiónmi.
Enrico Moretti Polegato - Diadora

Známe mená svetovej cyklistiky ako Maurizio Fondriest, Laurent Fignon, Bjarne Riis, Mario Cipollini, Danilo Di Luca, Alessandro Ballan alebo Cadel Evans spojili svoj obrovský entuziazmus a obdivuhodný talent so zanietením a profesionalizmom značky Diadora a spoločne dosahovali ohromné výsledky. Dnes je Diadora celosvetovo uznávaná spoločnosť, ktorá prináša športovcom maximum zo súčasných technológii. Diadora ako jedna z mála značiek nepresunula jadro svojej výroby do Ázie ale špičkové produkty vyrába v Taliansku a v Spojených štátoch. Jedinečné cyklistické tretry Diadora sú dostupné u nás v rôznych modeloch a farebných prevedeniach.

Špeciálna ponuka - VýpredajVýrobca - Diadora
Diadora Trivex cestné tretry čierne/žlté fluo
Diadora Trivex cestné tretry čierne/žlté fluoSkladom Nová Lesná
109,95 €
54,00 €
Výpredaj
-51%
Diadora Speed Vortex cestné tretry čierne
Diadora Speed Vortex cestné tretry čierneSkladom Nová Lesná
259,00 €
129,99 €
Výpredaj
-50%
Diadora Tornado cestné tretry fluo žlté
Diadora Tornado cestné tretry fluo žltéSkladom Nová Lesná
149,95 €
79,99 €
Výpredaj
-47%
Diadora Jet Racer Cestné Tretry strieborné
Diadora Jet Racer Cestné Tretry striebornéSkladom Nová Lesná
350,00 €
99,99 €
Výpredaj
-71%