KLUBOVÝ PROGRAM KARPOS - PRETEKÁRSKA SKIALPOVÁ KOMBINÉZA

Okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti, značka Karpos ponúka aj klubový program. Ide o možnosť výroby skialpovej kombinézy vo vlastnom dizajne podľa priania zákazníka v špecializovanom produkčnom oddelení.

Vyroba foto

Klubový program je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. V neposlednom rade je vhodný aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne a s vlastnými logami. Pretekársku skialpovú kombinézu ponúkame v dámskom a pánskom strihu.

Sablony karpos

Filozofiou značky Karpos je podpora a spolupráca s profesionálnymi športovcami za účelom neustáleho zdokonaľovania produktov. Do rovnakých skialpových kombinéz, ktoré vám ponúkame v klubovom programe sa oblieka aj talianska reprezentácia, ktorá je najsilnejším skialpinistickým národným tímom na svete.

Tento rok sme nadviazali spoluprácu so slovenskou skialpinistickou reprezentáciou. Od budúcej sezóny budú naši skialpinisti rovnako ako taliansky tím, pretekať v kombinézach Karpos. V súčasnosti podporujeme Jakuba Šiarnika, ktorý je momentálne jednotkou v skialpe na Slovensku.

Jakub Šiarnik

Pretekárska kombinéza sa v spolupráci s reprezentáciou Talianska vyvíja už dlhé roky, preto sa jej z technického hľadiska nedá čo vytknúť.

Umožňuje voľnosť pohybu, uľahčuje odvod vlhkosti a ventiláciu. Takisto na kombinéze oceníte vonkajšie vrecká na zips na uloženie energetickej tyčinky či gélu alebo windstopper v rozkroku. Praktická je aj spodná časť, ktorá je ukážkovo kompatibilná so všetkými dostupnými lyžiarkami. Samozrejmosťou sú vrecká na tulenie pásy a lavínový vyhľadávač.

Kombineza

Kombinéza je vyrobená z funkčného elastického materiálu, ktorý obsahuje vysoký obsah Lycry®. Táto pružná tkanina poskytuje maximálny komfort, podporu svalstva, kompresiu, ochranu pred UV žiarením a slobodu pohybu.

Na ramenách a v pravej hornej časti kombinézy sa nachádza odolná Cordura® chrániaca oblečenie pred oderom od batohu a tiež pred vkladaním mačiek do jeho spodnej časti. Kombinéza vám tak vydrží niekoľko sezón aj v prípade intenzívnejšieho používania.

Ak vás ponuka klubového programu Karpos oslovila, stačí už len postupovať podľa týchto jednotlivých krokov:

Pre urýchlenie procesu výroby športového oblečenia vás prosíme, aby ste sa prednostne venovali krokom: "A) OBJEDNÁVKA"

A) OBJEDNÁVKA

1. Zašleme vám formulár
Kontaktujte nás na office@davorin.sk a my vám zašleme na vyplnenie formulár s modelmi, ktoré ponúkame, cenníkom a veľkostnou tabuľkou.

2. Otestujte si, aká veľkosť vám sedí
Na základe veľkostnej tabuľky si zvoľte požadovanú veľkosť. V prípade záujmu, pre správne určenie veľkosti, si môžete vzorky modelov vyskúšať aj na predajni.

3. Vyplnenie formuláru
Vo formulári uveďte množstvá za každý model. Minimálne je možné objednať 10 kusov z jedného modelu. Pri objednávke od 30 kusov ponúkame zľavu. Po uvedení počtu objednaných kusov do tabuľky, formulár vygeneruje celkovú cenu objednávky. Vyplnený formulár zašlite na office@davorin.sk.

B) DIZAJN

1. Grafický návrh
Na šablónach so schémou strihu si môžete navrhnúť grafiku. Prípadne vieme vypracovať návrh aj podľa vašich iných požiadaviek a podkladov. V prípade záujmu máme na predajni aj farebnú vzorkovnicu.

Upozorňujeme, že čiernou vyznačené časti na šablónach, sú miesta, ktoré sa nedajú potlačiť. Grafika musí byť v schéme CMYK alebo CMYfluoK (v prípade fluo žltej). Všetky logá treba dodať vo vektorovom formáte.

Návrh, prípadne podklady, nám zašlite na office@davorin.sk.

2. Tvorba dizajnu
Grafický návrh sa spracuje na šablónach Karpos. Výsledkom je 3D model. Prostredníctvom e-mailu vám bude doručený link a heslo, kde si môžete pozrieť celý návrh v 3D vizualizácii.
Následne nám môžete poslať prípadné pripomienky, ktoré grafik zapracuje do návrhu. Výsledkom bude aktualizovaná 3D vizualizácia. Proces pripomienkovania je možné opakovať až do spokojnosti klienta.

3. Výroba
Po schválení dizajnu a zaplatení zálohy začne výroba. Čas výroby je 8 týždňov + doprava.

zdroj: jakubsiarnik.sk