Spôsob dopravy a platby

Našim jediným cieľom je, aby sa vynikajúci tovar dostal po pohodlnom nákupe bezpečne až k Vám domov. Preto sme zvolili nasledujúce možnosti dopravy a platby:

Osobný odber

V sídle firmy na adrese Tatranská 243, Nová Lesná 059 86. Termín odberu je možný až po potvrdení objednávky emailom - Pripravená k odberu. Pri osobnom odbere neúčtujeme poštovné ani balné, platba je možná v hotovosti, prípadne kartou VISA/MasterCard alebo vopred bankovým prevodom (viď Platba vopred).


Kuriér UPS

Objednávka je po spracovaní odoslaná kuriérskou službou UPS. Kuriér doručí zásielku priamo na vašu adresu. Doručeniu balíka predchádza telefonický kontakt a dohoda na vhodnom čase doručenia. Môžete si byť istý, že objednávku preberiete osobne, kedy Vám to bude vyhovovať.

Cena poštovného, pri preprave kuriérskou službou v rámci Slovenskej republiky je 4.50 €. Pri objednávkach v celkovej hodnote nad 90 € poštovné neúčtujeme.

Cena poštovného, pri preprave kuriérskou službou do Českej republiky je 9.90 €. Pri objednávkach v celkovej hodnote nad 150 € poštovné neúčtujeme.


Platba vopred

Platbu za objednávku vopred odporúčame pri sumách, ktoré sú kvôli vysokému obnosu peňazí nevhodné na platbu na dobierku, alebo individuálne (viac ako 500 €). Platbu vopred dohodnete emailom na eshop@davorin.sk.  Obratom Vám zašleme bankové údaje. Platbu pošlite na číslo účtu SK3075000000004023251628 až po potvrdení objednávky. VS je číslo faktúry.

Cena poštovného sa pri platbe vopred nemení.


Prajeme Vám príjemný nákup.