KLUBOVÝ PROGRAM SPORTFUL - BEH NA LYŽIACH

Okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti, značka Sportful ponúka aj klubový program. Ide o možnosť výroby športového oblečenia na bežecké lyžovanie vo vlastnom dizajne podľa priania zákazníka v špecializovanom produkčnom oddelení.

Vyroba foto

Klubový program
 je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. V neposlednom rade je vhodný aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne a s vlastnými logami.

Filozofiou značky Sportful je podpora a spolupráca s profesionálnymi športovcami za účelom neustáleho zdokonaľovania produktov. Vynikajúcimi výsledkami v podobe dvoch olympijských medailí vo Vancouveri vyvrcholila 8-ročná spolupráca so Slovenským zväzom biatlonu.

Kuzmina Wierer

Z našich športovcov môžeme spomenúť našu najúspešnejšiu olympioničku Nasťu Kuzminovú, ktorá získala na OH vo Vancouveri zlatú medailu v šprinte na 7,5 km. Toto víťazstvo vybojovala v super-aerodynamickej kombinéze Sportful, určenej len na OH. Do kombinéz tejto značky sa oblieka aj taliansky národný tím, v ktorom vyniká najmä reprezentantka Dorothea Wierer, vedúca hviezda medzinárodného biatlonu.

Spoločnosť Sportful sa v nemalej miere spolieha na spätnú väzbu vrcholových športovcov, ktorí testujú ich kombinézy, aby vyvinuli z technického hľadiska to najlepšie. Kombinézy si prešli aj testami v aerodynamickom tuneli s cieľom zvýšiť rýchlosť športovca. Oblečenie Sportful určené na beh na lyžiach je tak nie len rýchle, ale  veľký dôraz sa kládol aj na to, aby malo dokonalý vzhľad a štýl.

Team italia 2018 2019

Využite ponuku klubového programu. Okrem špičkových pretekárskych kombinéz, môžete mať vo vlastnom dizajne aj vesty, voľnejšie bundy či nohavice na bežecké lyžovanie. Stačí postupovať podľa týchto jednotlivých krokov:

Pre urýchlenie procesu výroby športového oblečenia vás prosíme, aby ste sa prednostne venovali krokom: "A) OBJEDNÁVKA"

A) OBJEDNÁVKA

1. Zašleme vám formulár
Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my vám v odpovedi zašleme na vyplnenie formulár s modelmi, ktoré ponúkame, cenníkom a veľkostnou tabuľkou.

2. Otestujte si, aká veľkosť vám sedí
Na základe veľkostnej tabuľky si zvoľte požadovanú veľkosť. V prípade záujmu, pre správne určenie veľkosti, si môžete vzorky modelov vyskúšať aj na predajni.

3. Vyplnenie formuláru
Vo formulári uveďte množstvá za každý model. Minimálne je možné objednať 10 kusov z jedného modelu. Pri objednávke od 30 kusov ponúkame zľavu. Po uvedení počtu objednaných kusov do tabuľky, formulár vygeneruje celkovú cenu objednávky. Vyplnený formulár nám následne zašlete v odpovedi e-mailom.

B) DIZAJN

1. Grafický návrh
Na šablónach so schémou strihu si môžete navrhnúť grafiku. Prípadne vieme vypracovať návrh aj podľa vašich iných požiadaviek a podkladov. V prípade záujmu máme na predajni aj farebnú vzorkovnicu.

Upozorňujeme, že čiernou vyznačené časti na šablónach, sú miesta, ktoré sa nedajú potlačiť. Grafika musí byť v schéme CMYK alebo CMYfluoK (v prípade fluo žltej). Všetky logá treba dodať vo vektorovom formáte.

Návrh, prípadne podklady, nám zašlite emailom ideálne formou služby zdieľania súborov (wetransfer, uložto...) alebo cloudu.

2. Tvorba dizajnu
Grafický návrh sa spracuje na šablónach Sportful. Výsledkom je 3D model. Prostredníctvom e-mailu vám bude doručený link a heslo, kde si môžete pozrieť celý návrh v 3D vizualizácii.
Následne nám môžete poslať prípadné pripomienky, ktoré grafik zapracuje do návrhu. Výsledkom bude aktualizovaná 3D vizualizácia. Proces pripomienkovania je možné opakovať až do spokojnosti klienta.

3. Výroba
Po schválení dizajnu a zaplatení zálohy začne výroba. Čas výroby dresov, prípadne ostatných doplnkov, je 8 týždňov + doprava.

Nezáväzný dopyt

Polia s * sú povinné

Sablony