KLUBOVÝ PROGRAM SPORTFUL - CYKLISTIKA

Okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti, značka Sportful ponúka aj klubový program. Ide o možnosť výroby dresov a doplnkov vo vlastnom dizajne podľa priania zákazníka v špecializovanom produkčnom oddelení.

Klubový program je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. Je to štýlový spôsob, ako zviditeľniť svoju značku, odprezentovať ju na firemných akciách a teambuildingoch. V neposlednom rade je klubový program vhodný aj pre športové obchodyktoré chcú svojim zákazníkom ponúknuť svoje vlastné dresy s vlastnými logami.
Realizacie klubovy program

Sportful ponúka v klubovom programe množstvo modelov. Vo vlastnom dizajne tak môžete mať napríklad rovnaký dres, v akom preteká Peter Sagan za tím Bora Hansgrohe.

Značka Sportful sa usiluje o to, aby poskytla športovcom na najvyššej úrovni tie najkvalitnejšie produkty. Pohodlie, inovácie, výkon či vášeň sú dôležité faktory pre každého profesionálneho cyklistu. Preto sa odborníci zo Sportful v spolupráci s tímom Bora Hansgrohe zamerali práve na tieto ciele.

dfd

Modely, ktoré ponúkame v klubovom programe vám budú perfektne sedieť na tele. Sú vyrobené z materiálov, ktoré výborne odvádzajú vlhkosť. Samozrejmosťou sú praktické detaily, ako sú priestranné vrecká, lemy so silikónovou potlačou, ktoré sa nevyhŕňajú počas jazdy, ploché stehy, ktoré zlepšujú aerodynamiku, anatomický strih a mnohé iné vymoženosti, ktoré vám zaručia dokonalý zážitok z jazdy.

Náš tip: Oplatí sa sledovať g.lo.r.i.o.u.s na Instagrame. Ak sa chcete inšpirovať, ako by mohol vyzerať váš vlastný dres, tu ste na správnom mieste.

Vo vlastnom dizajne môžete mať aj doplnky Sportful. V ponuke nájdete rukavice, návleky na tretry, návleky na nohy/ruky, cyklistické šiltovky či ponožky.

Ak vás ponuka klubového programu Sportful oslovila, stačí už len postupovať podľa týchto jednotlivých krokov:

1. Zašleme vám formulár
Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my vám v odpovedi zašleme na vyplnenie formulár s modelmi, ktoré ponúkame, cenníkom a veľkostnou tabuľkou.

2. Zvoľte správnu veľkosť
Na základe veľkostnej tabuľky si zvoľte požadovanú veľkosť. Pre správne určenie veľkosti, si môžete vzorky modelov vyskúšať aj na predajni.

3. Vyplnenie formuláru
Vo formulári uveďte počet kusov za každý model. Minimálne je možné objednať 10 kusov z jedného modelu. Pri objednávke od 30 kusov ponúkame zľavu. Po uvedení počtu objednaných kusov do tabuľky, formulár vygeneruje celkovú cenu objednávky. Vyplnený formulár nám následne zašlete v odpovedi e-mailom.

V prípade že 10 ks dresov je pre vás príliš veľké množstvo, stále je tu možnosť objednať si menší počet dresov s pekným dizajnom z aktuálnej ponuky Sportful ;-). 

4. Grafický návrh
Na 2D schéme strihu k jednotlivým modelom, ktorú vám zašleme e-mailom, si môžete navrhnúť grafiku.

Čiernou vyznačené časti na šablónach, sú miesta, ktoré sa nedajú potlačiť. Grafika musí byť vo farebnom modeli CMYK alebo CMYfluoK (v prípade fluo žltej). Všetky logá treba dodať vo vektorovom formáte. 

Rovnako je možnosť vypracovať 2D návrh našim grafikom podľa vami dodaných podkladov a požiadaviek. Grafikom vypracovaný návrh môžete pripomienkovať až do vašej maximálnej spokojnosti s návrhom. Podklady k 2D návrhu nám zašlite emailom ideálne formou služby zdieľania súborov (wetransfer, uložto...) alebo cloudu.

5. Výroba
Po schválení dizajnu a zaplatení zálohy začne výroba. Čas výroby dresov, prípadne ostatných doplnkov, je 8 týždňov + doprava.Nezáväzný dopyt

Polia s * sú povinné