Stoneham

Švédsky výrobca spodnej bielizne, štýlového oblečenia a doplnkov pre lyžiarov- to je STONEHAM. Všetko sa začalo v decembri 2009. Dvaja členovia švédskeho reprezentačného tímu v klasickom lyžovaní počuli partiu svojích kamarátov, ako sa sťažujú na nedostatok inovatívného lyžiarskeho oblečenia. A tak sa zrodila myšlienka na založenie firmy ...

Švédsky výrobca spodnej bielizne, štýlového oblečenia a doplnkov pre lyžiarov- to je STONEHAM. Všetko sa začalo v decembri 2009. Dvaja členovia švédskeho reprezentačného tímu v klasickom lyžovaní počuli partiu svojích kamarátov, ako sa sťažujú na nedostatok inovatívného lyžiarskeho oblečenia. A tak sa zrodila myšlienka na založenie firmy STONEHAM. Zo skúseností zo svetového pohára a olympijských hier, vedeli čo treba urobiť, aby sa dostali na špičku.

Dnešné klasické lyžovanie prináša veľa zážitkov. Lyžovanie samo o sebe, kilometer za kilometrom v krásnej prírode je stále tou najväčšou atrakciou.  A keď sa človek vráti naspäť unavený, očakáva nejakú odmenu. Dobré jedlo, pohodlné ubytovanie a prečo nie nejaké APRÉS-Ski? Tomu sa hovorí lyžiarsky životný štýl so všetkým, čo k tomu patrí. Maximálne skúsenosti si vyžadujú svetové oblečenie, ktoré je vyrobené s citom pre detail, ktorý môžeš získať len ak si súčasťou lyžiarskeho sveta. 

Zobraziť viac
ST pletená čiapka unisex modrá
ST pletená čiapka unisex modrá
Skladom
25,00 €
24,95 €
ST pletená čiapka unisex bielo-ružová
ST pletená čiapka unisex bielo-ružová
Skladom
25,00 €
24,95 €