Tímové oblečenie Sportful

Filozofiou značky Sportful je podpora a spolupráca s profesionálnymi športovcami za účelom neustáleho zdokonaľovania produktov. Sportful okrem cyklistického odvetvia podporoval v minulosti  fínskych a v súčasnosti talianskych bežcov na lyžiach. Vynikajúcimi výsledkami v podobe dvoch olympijských medailí vo Vancouveri vyvrcholila 8-ročná spolupráca so Slovenským zväzom biatlonu. Z našich športovcov môžeme spomenúť našu najúspešnejšiu olympioničku Nasťu Kuzminovú, ktorá zvíťazila v super-aerodynamickej kombinéze určenej len na OH o 1,5 sekundy na 7,5 km trati. Rovnakú kvalitu oblečenia môžete mať aj vo vlastnom dizajne, ak využijete ponuku klubového oblečenia.

Sportful ponúka v klubovom programe veľké množstvo modelov. Vo vlastnom dizajne tak môžete mať špičkové pretekové kombinézy, vesty, ale aj voľnejšie bundy a nohavice na bežecké lyžovanie a tiež skialpinistické kombinézy na preteky. Klubový program značky Sportful je určený pre športové kluby, neformálne skupiny športovcov, ktorí sa chcú odlíšiť od ostatných a poskytnúť sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. Vhodný je aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne.

Postup v klubovom programe:

  1. Cenová ponuka na základe dopytu zákazníka, modelov a počtov
  2. Návrh dizajnu podľa požiadaviek zákazníka. Zákazník musí dodať všetky podklady pre grafické práce. Logá vyžadujeme vo vektorovom formáte.
  3. Zákazník presne vyplní objednávkový formulár.
  4. Potvrdenie objednávky a zaplatenie zálohy.
  5. Výroba (8 týždňov).
  6. Doprava k zákazníkovi.

Klubový program Sportful

Značka Sportful ponúka okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti individuálnym klientom aj možnosť výroby oblečenia podľa priania zákazníka a personifikácie modelov v špecializovanom produkčnom oddelení. Klubový program je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. V neposlednom rade je vhodný aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne a s vlastnými logami.

Toto nie je marketing, toto je realita! Sportful ponúka aj tímové oblečenie profesionálnych klubov pre cyklistiku alebo beh na lyžiach a rovnakú kvalitu môžete mať aj vo vlastnom dizajne, ak využijete ponuku na výrobu klubového športového oblečenia.