Cyklistické oblečenie Sportful jar / leto 2023

Pre jar a leto 2023 prinášame jednak znovu o čosi vylepšené obľúbené kúsky cyklistického oblečenia Sportful, ktoré už v minulých sezónach presvedčili mnohých cyklistov o ich funkčnosti a kvalite, ale aj viacero nových produktov pre cestnú, gravel a horskú cyklistiku. Všetky produkty nie len z aktuálnej kolekcie nájdete na našom e-shope a u Produkty nie len z tejto kolekcie nájdete na našom e-shope a u našich predajcov.

.

DIRTY ROADS

DIRTY ROADS

Rada oblečenia, ktorá bola prvotne určená milovníkom gravel cyklistiky. Tento typ jazdenia sa ale v posledných rokoch neustále vyvíja, a preto dnes hovoríme skôr o off-roadovom oblečení pre jazdu na gravel i horskom bicykli. Vhodné kúsky si tu nájdu cyklisti, ktorí s bicyklom naloženým batožinou putujú za novými dobrodružstvami, ale aj tí, ktorí na ľahkom stroji zdolávajú ťažký terén, či bojujú so súpermi na pretekoch. Tento odlišný prístup k jazde v teréne zároveň definuje rozdiel medzi produktovými líniami Giara a Supergiara. Obe však majú spoločné tieto elementy: odolnosť, komfort a nápaditosť. Charakteristický je tiež väčší počet, či objem vreciek. 

ZISTI VIAC >>
<h4>Novinky a top produkty Dirty Roads</h4>

Novinky a top produkty Dirty Roads

Zaujímavou novinkou je kapsulová kolekcia SKY RIDER určená pre vyznávačov bikepackingu. Ponuku zvrškov rozširuje dres FLOW SUPERGIARA a tričká FLOW GIARA TEE a GIARA TEE. Pred nepriazňou počasia zas ochráni ďalšia novinka, ľahká zbaliteľná bunda GIARA PACKABLE, ktorá rozširuje ponuku oblečenia tretej, ochrannej vrstvy, ktorú doteraz tvorili obľúbená bunda DR, štýlová bunda s krátkym rukávom SUPERGIARA PUFFY a vesta SUPERGIARA. Medzi nohavicami zaujmú nové kraťasy s trakmi GIARA ULTRA, ktoré okrem bočných vreciek v dámskej verzii disponujú unikátnym magnetickým patentom pre jednoduché rozopínanie trakov.  

STRADA

STRADA

"Strada", po taliansky "cesta". Jednoduchý výraz, mnoho podôb. Od ciest rovných, či kľukatých, od asfaltiek s perfektným povrchom, až po cesty tvorené dlažobnými kockami... A presne taká je aj ponuka oblečenia určeného primárne pre cestných cyklistov, no nie len pre nich. Od oblečenia pre pohodlné tréningové kilometre na cestnom, či horskom bicykli, až po kúsky stvorené pre čistý výkon v pretekovom nasadení. Od dresov v jednoduchom farebnom prevedení, až po tie s nápaditými grafickými dizajnami. Tvoríme tak, aby si každý našiel oblečenie definujúce jeho pohľad cyklistiku.

ZISTI VIAC >>
<H4>NOVINKY A TOP PRODUKTY STRADA</H4>

NOVINKY A TOP PRODUKTY STRADA

Medzi novinkami tejto produktovej línie zažiari nie len dámska cyklistická kombinéza BOMBER W, ale istotne aj  dresy GLITCH BOMBER, SNAP, či ľahký priedušný dres LIGHT PRO, všetky dostupné v pánskych i dámskych prevedeniach. S novým dizajnom prichádzajú dresy CHECKMATE a ROCKET. Obľúbené dresy MONOCROM a MATCHY, potešia priaznivcov jednofarebných dizajnov. V prípade dresu MATCHY, majú páni na výber verziu s dlhým a krátkym rukávom. Dámy majú možnosť zvoliť si dres s krátkymi rukávmi, bez rukávov a top. Ponuka cyklistických nohavíc ostáva nezmenená. K dispozícii je viacero modelov s tromi druhmi komfortných vložiek.  

FIANDRE

FIANDRE

Heslo "Komfort v každom počasí" stálo pri zrode tejto dnes už dobre známej rady cyklistického oblečenia, ktorá je súčasťou letnej aj zimnej kolekcie, a ponúka tú najlepšiu vyváženosť troch základných faktorov - nízka hmotnosť, vynikajúca ochrana v nepriaznivom počasí a všestrannosť. Tento základný koncept oblečenia Fiandre naďalej vyvíjame s tými najlepšími profesionálnymi cyklistami, a vďaka tomu prinášame cyklistické dresy, bundy, nohavice a doplnky, ktoré perfektne ochránia v rôznych poveternostných podmienkach.

ZISTI VIAC >>

TOP PRODUKTY FIANDRE

Letnými stálicami v ponuke tejto osvedčenej rady cyklooblečenia sú ľahké pánske i dámske produkty FIANDRE LIGHT NORAIN v prevedení dres/bunda s dlhým i krátkym rukávom a vesta, ktoré v prípade vhodného vrstvenia poslúžia v širokom spektre teplôt. Na vrchole ponuky stojí azda najuniverzálnejšia bunda FIANDRE PRO, vhodná najmä pre cyklistické výjazdy v premenlivom počasí. Zvršky dopĺňa ponuka troch krátkych nohavíc FIANDRE NORAIN PRO, NORAIN 2 a FIANDRE PRO LIGHT.

METRO

METRO

Oblečenie pre mestskú cyklistiku spájajúce technické know-how značky Sportful s dizajnom vhodným na každodenné nosenie.

ZISTI VIAC >>

TOP PRODUKTY METRO

Aktuálna kolekcia oblečenia pre mestských cyklistov nepriniesla nové modely. K dispozícii sú naďalej kúsky, ktoré cyklistov všedného dňa ochránia pred nepriaznivým, či premenlivým počasím.  

BASELAYER

BASELAYER

Dnes sa už často zabúda, že značka Sportful pôvodne začínala ako výrobca funkčnej bielizne. Základná vrstva oblečenia 2nd Skin je už stálicou našej ponuky. Každým rokom však svoj sortiment vylepšujeme a rozširujeme o nové produkty.

ZISTI VIAC >>

Novinky a top produkty Baselayer

Novinkou je pánske a dámske tričko MERINO LAYER s krátkym rukávom, ktoré dopĺňa už ponúkanú verziu s dlhým rukávom. Prírodný materiál merino vlna má vynikajúce termoregulačné vlastnosti obzvlášť v chladnejších podmienkach, a na rozdiel od bavlny udržuje pocit tepla aj keď navlhne. Merino vlna má navyše prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Ďalšiu ponuku tvoria osvedčené kúsky funkčného prádla pre rôzne podmienky. Od tielka a trička 2nd Skin MESH do najteplejších dní, až po tričko a nátelník FIANDRE THERMAL, ktoré skvelo posluží vo veternom počasí, či prechodných obdobiach. 

DETI

Myslíme samozrejme aj na najmenších cyklistov, ktorí si takisto zaslúžia funkčnosť a štýlový dizajn pri výjazdoch so svojimi rodičmi. Nehovoriac o tých vášnivejších junioroch, ktorí trávia veľa svojho voľného času na cyklistických tréningoch. Pre mladých cyklistov vo veku od 6 do 14 rokov máme v zimnej kolekcii cyklooblečenia tieto kúsky v unisex strihoch a viacerých farebných prevedeniach:

Ochranná vrstva

Ľahká a minimalisticky zbaliteľná pláštenka alebo vesta sa v prípade výjazdu, či tréningu za premenlivého počasia stáva dokonalým kúskom cyklistického oblečenia:

DOPLNKY

Súčasťou výbavy cyklistu sú v neposlednom rade aj doplnky cyklooblečenia. Kvalitné cyklistické rukavice, návleky, či čiapka pod prilbu vo veľkej miere vplývajú na celkovú úroveň komfortu počas jazdy. Ak sú však dokonale zladené s oblečením, stávajú sa neraz zároveň aj dizajnovým prvkom, ktorý podčiarkne štýl a vkus cyklistu. Aj z tohto dôvodu v ponuke doplnkov nájdete aj produkty s názvami a dizajnom zhodným s vybranými modelmi dresov.