Sportful SRK kraťasy s trakmi black

119,90
 Tabuľka veľkostí

MLXLSXXL3XL
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Sportful SRK sú pánske cyklistické kraťasy, ktoré vynikajú vďaka svojej univerzálnosti a skvelému zážitku z jazdy, ktorý ponúkajú cyklistom všetkých druhov. S vložkou DMS a štvorsmerne elastickou tkaninou sú SRK najuniverzálnejšími kraťasmi z našej kolekcie, ktoré obstoja v mnohých rôznych situáciách. Tieto kraťasy sú vybavené 2 integrovanými vreckami, ktoré vám umožňujú uskladniť drobnosti, ako sú kľúče, mobilný telefón alebo energetické gely. Priliehavé a priedušné sieťované traky zabezpečujú optimálnu ventiláciu a pohodlie počas jazdy. Pružné lemy so silikónovou potlačou zaručujú pevné držanie kraťasov na mieste, aby ste sa mohli sústrediť na jazdu.

Vlastnosti cyklo kraťasov 

  • v 4 smeroch pružná tkanina pre podporu svalstva
  • 2 integrované vrecká v zadnej časti
  • priedušné, sieťované traky s priliehavým sedením
  • špeciálna DMS cyklo vložka
  • v dolnej časti pružné lemy so silikónovými bodkami na vnútornej strane

DMS cyklo vložka

Cyklistická vložka špeciálne navrhnutá na jazdenie vo vzpriamenej polohe na nespevnených cestách. Vyznačuje sa kvalitnou penou s otvorenou štruktúrou, ktorá má v jednotlivých častiach rôznu hrúbku. Taktiež má nižšiu hmotnosť a je kratšia ako ostatné vložky od Sportfulu. 

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov.

Šport / použitiecyklistika
Pohlavie / typpánske
FarbaBLACK
Sezóna / obdobiejar, leto
Modelová radaSRK leto 2024
Strihklasický
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...