Cyklistické oblečenie Sportful jar / leto 2024

Cyklistické oblečenie Sportful pre sezónu jar / leto 2024 reprezentuje podstatu cyklistiky ako takej. Poslaním našej aktuálnej kolekcie je priniesť kvalitné  cyklistické oblečenie pre všetkých, ktorí chcú stráviť viac skvelých dní na bicykli. Nájdete tu všetko podstatné pre každodenné dobrodružstvá. Na ceste alebo v teréne. Pre pohodovú jazdu, aj pre hľadanie svojich výkonnostných limitov.

#MoreGreatDays #ViacSkvelychDni

Všetky produkty nie len z aktuálnej kolekcie nájdete na našom e-shope a u našich predajcov.

.

Sportful Riders Kit

Sportful Riders Kit

Koncept SRK je zhmotnením našej vízie vytvoriť cyklooblečenie, ktoré sadne širokému spektru typu postáv, a ktoré je svojim univerzálnym strihom vhodné pre jazdu na cestnom i horskom bicykli. Minimalisticky poňatý dizajn dresov a doplnkov SRK v 6 dámskych a 7 pánskych farebných prevedieniach podčiarkuje funkčnú podstatu nášho nového konceptu.

ZISTI VIAC >>

VYBRANÉ PRODUKTY SPORTFUL RIDERS KIT

Sportful SRK  dres galaxy blue
Sportful SRK dres galaxy blueSkladom
79,90 €
Sportful SRK dámsky dres shrub greenSkladom
79,90 €
Sportful SRK kraťasy s trakmi blackSkladom
119,90 €
DIRTY ROADS

DIRTY ROADS

Rada oblečenia, ktorá bola prvotne určená milovníkom gravel cyklistiky. Tento typ jazdenia sa ale v posledných rokoch neustále vyvíja, a preto dnes hovoríme skôr o off-roadovom oblečení pre jazdu na gravel i horskom bicykli. Vhodné kúsky si tu nájdu cyklisti, ktorí s bicyklom naloženým batožinou putujú za novými dobrodružstvami, ale aj tí, ktorí na ľahkom stroji zdolávajú ťažký terén, či bojujú so súpermi na pretekoch. Tento odlišný prístup k jazde v teréne zároveň definuje rozdiel medzi produktovými líniami Giara a Supergiara. Obe však majú spoločné tieto elementy: odolnosť, komfort a nápaditosť. Charakteristický je tiež väčší počet, či objem vreciek. 

ZISTI VIAC >>

NOVINKY A TOP PRODUKTY DIRTY ROADS

Novinkou pre túto sezónu je dres BREAKOUT SUPERGIARA, ktorý rozširuje ponuku grafických dizajnov týchto obľúbených dresov. Pred nepriazňou počasia skvele ochráni bunda DR, či štýlovejšie kúsky ako bunda GIARA PACKABLE alebo bunda s krátkym rukávom SUPERGIARA PUFFY a vesta SUPERGIARA. Medzi nohavicami zaujmú minuloročné novinky, kraťasy s trakmi GIARA a ULTRA, ktoré okrem bočných vreciek v dámskej verzii disponujú unikátnym magnetickým patentom pre jednoduché rozopínanie trakov.
Sportful FLOW SUPERGIARA dres scarabSkladom
109,90 €
Sportful SUPERGIARA dres huckleberrySkladom
99,90 €
Sportful Dr cyklistická bunda čiernaSkladom
159,90 €
Výpredaj
Sportful GIARA dámske kraťasy s trakmi blackSkladom
99,90 €
Top produkt
Sportful Giara Dámske vrchné kraťasy čierneSkladom
94,90 €
59,90 €
Výpredaj
-37%
STRADA

STRADA

"Strada", po taliansky "cesta". Jednoduchý výraz, mnoho podôb. Od ciest rovných, či kľukatých, od asfaltiek s perfektným povrchom, až po cesty tvorené dlažobnými kockami... A presne taká je aj ponuka oblečenia určeného primárne pre cestných cyklistov, no nie len pre nich. Od oblečenia pre pohodlné tréningové kilometre na cestnom, či horskom bicykli, až po kúsky stvorené pre čistý výkon v pretekovom nasadení. Od dresov v jednoduchom farebnom prevedení, až po tie s nápaditými grafickými dizajnami. Tvoríme tak, aby si každý našiel oblečenie definujúce jeho pohľad cyklistiku.

ZISTI VIAC >>

NOVINKY A TOP PRODUKTY STRADA

GRUPPETO a PISTA budú možno pre niekoho novinkou, no priaznicom značky sú tieto názvy istotne dobre známe. Tieto obľúbené dresy s pohodlným fittingom sa vracajú späť do ponuky. Samozrejme v nej nájdete aj stálice ako dresy a kombinézy BOMER, dresy SNAP a MATCHY, a tiež dres LIGHT určený pre tie najhorúcejšie dni. Ponuka cyklistických nohavíc ostáva nezmenená. K dispozícii je viacero modelov s tromi druhmi komfortncých cyklistických vložiek.

FIANDRE

FIANDRE

Heslo "Komfort v každom počasí" stálo pri zrode tejto dnes už dobre známej rady cyklistického oblečenia, ktorá je súčasťou letnej aj zimnej kolekcie, a ponúka tú najlepšiu vyváženosť troch základných faktorov - nízka hmotnosť, vynikajúca ochrana v nepriaznivom počasí a všestrannosť. Tento základný koncept oblečenia Fiandre naďalej vyvíjame s tými najlepšími profesionálnymi cyklistami, a vďaka tomu prinášame cyklistické dresy, bundy, nohavice a doplnky, ktoré perfektne ochránia v rôznych poveternostných podmienkach.

ZISTI VIAC >>

TOP PRODUKTY FIANDRE

Letné stálicé v ponuke tejto osvedčenej rady cyklooblečenia, FIANDRE LIGHT NORAIN v prevedení dres/bunda s dlhým i krátkym rukávom, prichádzajú v tejto sezóne v mierne inovovanom prevedení. Aj aďalej pre nich ale platí, že sú extrémne dobre zbaliteľné a v prípade vhodného vrstvenia poslúžia v širokom spektre teplôt. Novinkou je tiež vesta FIANDRE PRO. Na vrchole ponuky stojí azda najuniverzálnejšia bunda FIANDRE PRO, vhodná najmä pre cyklistické výjazdy v premenlivom počasí. Ponuku nohavíc tejto rady dopĺňa novinka kraťasy FIANDRE.

BASELAYER

BASELAYER

Dnes sa už často zabúda, že značka Sportful pôvodne začínala ako výrobca funkčnej bielizne. Základná vrstva oblečenia 2nd Skin je už stálicou našej ponuky. Každým rokom však svoj sortiment vylepšujeme a rozširujeme o nové produkty.

ZISTI VIAC >>

Novinky a top produkty Baselayer

Novinkou je pánske a dámske tričko MERINO LAYER s krátkym rukávom, ktoré dopĺňa už ponúkanú verziu s dlhým rukávom. Prírodný materiál merino vlna má vynikajúce termoregulačné vlastnosti obzvlášť v chladnejších podmienkach, a na rozdiel od bavlny udržuje pocit tepla aj keď navlhne. Merino vlna má navyše prirodzené antibakteriálne vlastnosti. Ďalšiu ponuku tvoria osvedčené kúsky funkčného prádla pre rôzne podmienky. Od tielka a trička 2nd Skin MESH do najteplejších dní, až po tričko a nátelník FIANDRE THERMAL, ktoré skvelo posluží vo veternom počasí, či prechodných obdobiach. 

Sportful MIDWEIGHT LAYER tričko s dl. rukávom bieleSkladom
59,90 €
39,90 €
Výpredaj
-33%
Sportful Pro Baselayer Tričko bez rukávov modréSkladom
54,90 €
29,90 €
Výpredaj
-46%

DETI

Myslíme samozrejme aj na najmenších cyklistov, ktorí si takisto zaslúžia funkčnosť a štýlový dizajn pri výjazdoch so svojimi rodičmi. Nehovoriac o tých vášnivejších junioroch, ktorí trávia veľa svojho voľného času na cyklistických tréningoch. Pre mladých cyklistov vo veku od 6 do 14 rokov máme v zimnej kolekcii cyklooblečenia tieto kúsky v unisex strihoch a viacerých farebných prevedeniach:

Sportful SNAP KID dres multicolor
Sportful SNAP KID dres multicolorSkladom
64,90 €
Sportful Tour 2.0 Detské kraťasy s trakmi čierneSkladom
54,90 €
Výpredaj
Sportful Tour 2.0 Detské kraťasy čierneSkladom
54,90 €
49,90 €
Sportful Kid Reflex bunda žltá fluoSkladom
39,90 €
29,90 €
Výpredaj
-25%

Ochranná vrstva

Ľahká a minimalisticky zbaliteľná pláštenka alebo vesta sa v prípade výjazdu, či tréningu za premenlivého počasia stáva dokonalým kúskom cyklistického oblečenia:
Sportful Aqua Pro bunda čiernaSkladom
399,90 €
Top produkt
Sportful Hot Pack EasyLight Vesta bielaSkladom
69,90 €
49,90 €
Akcia
-29%

DOPLNKY

Súčasťou výbavy cyklistu sú v neposlednom rade aj doplnky cyklooblečenia. Kvalitné cyklistické rukavice, návleky, či čiapka pod prilbu vo veľkej miere vplývajú na celkovú úroveň komfortu počas jazdy. Ak sú však dokonale zladené s oblečením, stávajú sa neraz zároveň aj dizajnovým prvkom, ktorý podčiarkne štýl a vkus cyklistu. Aj z tohto dôvodu v ponuke doplnkov nájdete aj produkty s názvami a dizajnom zhodným s vybranými modelmi dresov. 

Sportful SRK dámska čelenka pompelmo
Sportful SRK dámska čelenka pompelmoSkladom
14,90 €
Sportful Matchy Rukavice čierneSkladom
34,90 €
Sportful MATCHY čiapka kaki
Sportful MATCHY čiapka kakiSkladom
19,90 €
12,95 €
Výpredaj
-35%
Sportful Matchy Ponožky modréSkladom
14,90 €
Sportful Fiandre Light návleky na ruky čierneSkladom
49,90 €
29,90 €
Výpredaj
-40%
Sportful Fiandre návleky na nohy čierneSkladom
59,90 €
Sportful 2nd Skin návleky na kolená čierneSkladom
29,90 €
27,90 €