Tinkoff-Saxo cyklonohavice dánskeho majstra

89,95
59,95
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Originálne krátke cyklistické nohavice Tinkoff Saxo Bodyfit Pro Danish-dánskeho šampióna Michaela Valgrena.

Tieto cyklonohavice boli navrhnuté na to, aby spĺňali drsné podmienky profesionálneho pretekania. Najlepšie pretekárske nohavice v produktovej rade Sportfulu. Neobsahujú nič nadbytočné, sú zložené len z výnimočnej anatomickej konštrukcie, aerodynamických vlákien a Bodyfit Pro vložky.

Vlastnosti cyklo kraťasov

  • Aeroflow Compress materiál na nohách pre hladkú aerodynamiku a podporu svalov
  • všetky ploché švy sú umiestnené mimo prúdenia vzduchu pre maximálnu aerodynamiku
  • nohavice sú ukončené priliehavým, elastickým lemom, ktorý je z vnútornej strany vybavený silikónovými bodkami
  • vrecko na vysielačku/mobil
  • BodyFit Pro cyklovložka
  • minimalistické sieťované traky

BodyFit Pro vložka

Vyvinutá v spolupráci s profesionálnymi cyklistami pre pohodlné sedenie počas dlhých jázd. Rozličná hrúbka polstrovania sa nachádza presne v tých miestach, kde je to najviac potrebné. Anatomický tvar a bezšvová konštrukcia eliminujú trenie a odieranie. Najkomfortnejšia cyklovložka určená na dlhé vzdialenosti od Sportfulu.

Aeroflow Compress materiál

Používa sa pri výrobe pretekárskeho oblečenia a v prípadoch, keď je rýchlosť jazdca na prvom mieste. Obsahuje Lycra®Power tkaninu, ktorá poskytuje optimálnu kompresiu a podporu svalov a jej jamkovaný povrch hladké prúdenie vzduchu.

Lycra®Power™ materiál

Vďaka 250 gramom Lycry®Power™ a 30% elastanu sa táto tkanina vyznačuje vysokým stupňom pružnosti. Zabezpečuje maximálnu podporu svalov a kompresiu a zároveň umožňuje neobmedzený pohyb. Ďalej sa vyznačuje pevnou štruktúrou, UV ochranou a poskytuje absolútny komfort.

Sportful

Taliansky výrobca športového oblečenia (bežecké lyžovanie, cyklistika, outdoor). Pri výrobe používa inovatívne technológie a kvalitné materiály. S cieľom dosiahnuť špičkové cyklooblečenie spolupracuje firma s profesionálnymi cyklistami už viac ako 60 rokov. Je jedným z hlavných partnerov-sponzorov cyklistického profi tímu Tinkoff, ktorého dres oblieka aj slovenský cyklista Peter Sagan.

Šport / použitiecyklistika
Farbačervená modrá
Sezóna / obdobieleto
Modelová radaTinkoff Saxo
MateriálLycra Power, Aeroflow Compress
Strihnormálny
Hmotnosť / Objem180 g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...