Skialpové oblečenie

Skialpinistické oblečenieSkialpinizmus je vysokohorský, zimný šport, ktorý v sebe spája prvky lyžovania i horolezectva. Skialpinisti  prekonávajú veľké výškové a často aj vzdialenostné rozdiely počas výstupov na lyžiach, prípadne stúpacích  železách (tzv. mačkách), a následne pri zjazdoch z vrcholov a horských sediel.

Skialpinizmus nám ponúka možnosť uniknúť z preľudnených zjazdoviek do tichej prírody hôr, lyžovať v  neporušenom snehovom prašane i nezabudnuteľné scenérie zo snehom zaliatych štítov. Na Slovensku, ako aj po  celom svete, si získava čoraz viac priaznivcov.

Aj napriek tomu, že pretekový skialpinizmus nemá takú históriu ako niektoré iné športy, skialpinizmus ako druh  pohybu siaha do čias dávno minulých. Oblečte sa na hory, tak aby pre vás výstup aj zjazd boli pohodlné a zároveň  aby ste boli pripravení na náhle zmeny počasia. Ponúkame Vám kvalitné, skialpové oblečenie Karpos, ktoré je  výsledkom know-how Sportfulu z vysokovýkonného oblečenia pre cyklistiku a bežeckého lyžovania. Karpos -oblečenie na skialp talianskeho, národného tímu.

Karpos MIAGE bunda modrá/čiernaKarpos MIAGE bunda modrá/čierna
Karpos MIAGE bunda modrá/čiernaMomentálne nedostupné
269,90 €
Na objednávku
Karpos ALAGNA EVO elasťáky čierne/modréKarpos ALAGNA EVO elasťáky čierne/modré
Karpos LOT Rain Nohavice tmavosivéKarpos LOT Rain Nohavice tmavosivé
Karpos LOT Rain Nohavice tmavosivéMomentálne nedostupné
149,90 €
Na objednávku
Karpos SIGNAL Nohavice na skialp čierneKarpos SIGNAL Nohavice na skialp čierne
Karpos SIGNAL Nohavice na skialp čierneMomentálne nedostupné
299,90 €
199,95 €
Výpredaj
-33%
Na objednávku