KLUBOVÝ PROGRAM SPORTFUL - CYKLISTIKA

Okrem klasickej katalógovej produkcie určenej na predaj v maloobchodnej sieti, značka Sportful ponúka aj klubový program. Ide o možnosť výroby dresov a doplnkov vo vlastnom dizajne podľa priania zákazníka v špecializovanom produkčnom oddelení.

dfd

Klubový program je určený predovšetkým pre športové kluby a tímy ako aj neformálne športové skupiny, ktoré sa chcú odlíšiť od ostatných a zároveň vzájomne identifikovať a poskytnúť svojim sponzorom lepšie podmienky na prezentáciu. V neposlednom rade je vhodný aj pre športové obchody, ktoré chcú mať oblečenie vo vlastnom dizajne a s vlastnými logami.

Realizacie klubovy program

Sportful ponúka v klubovom programe množstvo modelov. Vo vlastnom dizajne tak môžte mať napríklad rovnaký dres, v akom preteká Peter Sagan za tím Bora Hansgrohe.

Značka Sportful sa usiluje o to, aby poskytla športovcom na najvyššej úrovni tie najkvalitnejšie produkty. Pohodlie, inovácie, výkon či vášeň sú dôležité faktory pre každého profesionálneho cyklistu. Preto sa odborníci zo Sportful v spolupráci s tímom Bora Hansgrohe zamerali práve na tieto ciele.

Bora Hansgrohe

Modely, ktoré ponúkame v klubovom programe vám budú perfektne sedieť na tele. Sú vyrobené z materiálov, ktoré výborne odvádzajú vlhkosť. Samozrejmosťou sú praktické detaily, ako sú priestranné vrecká, lemy so silikónovou potlačou, ktoré sa nevyhŕňajú počas jazdy, ploché stehy, ktoré zlepšujú aerodynamiku, anatomický strih a mnohé iné vymoženosti, ktoré vám zaručia dokonalý zážitok z jazdy.

Náš tip: Oplatí sa sledovať Glorious.cc na instagrame. Ak sa chcete inšpirovať, ako by mohol vyzerať váš vlastný dres, tu ste na správnom mieste.

Vo vlastnom dizajne môžete mať aj doplnky Sportful. V ponuke nájdete rukavice, návleky na tretry, návleky na nohy/ruky, cyklistické šiltovky či ponožky.

Doplnky

Ak vás ponuka kluového programu Sportful oslovila, stačí už len postupovať podľa týchto jednotlivých krokov:

Pre urýchlenie procesu výroby dresov vás prosíme, aby ste sa prednostne venovali krokom: "A) OBJEDNÁVKA"

A) OBJEDNÁVKA

1. Zašleme vám formulár
Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára a my vám v odpovedi zašleme na vyplnenie formulár s modelmi, ktoré ponúkame, cenníkom a veľkostnou tabuľkou.

2. Otestujte si, aká veľkosť vám sedí
Na základe veľkostnej tabuľky si zvoľte požadovanú veľkosť. V prípade záujmu, pre správne určenie veľkosti, si môžete vzorky modelov vyskúšať aj na predajni.

3. Vyplnenie formuláru
Vo formulári uveďte množstvá za každý model. Minimálne je možné objednať 10 kusov z jedného modelu. Pri objednávke od 30 kusov ponúkame zľavu. Po uvedení počtu objednaných kusov do tabuľky, formulár vygeneruje celkovú cenu objednávky. Vyplnený formulár nám následne zašlete v odpovedi e-mailom.

B) DIZAJN

1. Grafický návrh
Na šablónach so schémou strihu si môžte navrhnúť grafiku. Prípadne vieme vypracovať návrh aj podľa vašich iných požiadaviek a podkladov. V prípade záujmu máme na predajni aj farebnú vzorkovnicu.

Upozrňujeme, že čiernou vyznačené časti na šablónach, sú miesta, ktoré sa nedajú potlačiť. Grafika musí byť v schéme CMYK alebo CMYfluoK (v prípade fluo žltej). Všetky logá treba dodať vo vektorovom formáte.

Návrh, prípadne podklady, nám zašlite emailom ideálne formou služby zdieľania súborov (wetransfer, uložto...) alebo cloudu.

2. Tvorba dizajnu
Grafický návrh sa spracuje na šablónach Sportful. Výsledkom je 3D model. Prostredníctvom e-mailu vám bude doručený link a heslo, kde si môžte pozrieť celý návrh v 3D vizuálizácii.
Následne nám môžte poslať prípadné pripomienky, ktoré grafik zapracuje do návrhu. Výsledkom bude aktualizovaná 3D vizualizácia. Proces pripomienkovania je možné opakovať až do spokojnosti klienta.

3. Výroba
Po schválení dizajnu a zaplatení zálohy začne výroba. Čas výroby dresov, prípadne ostaných doplnkov, je 8 týždňov + doprava.

Nezáväzný dopyt

Polia s * sú povinné