Rex Stúpacia páska Univerzálna +5…-20 C

16,90
 Skladom Nová Lesná 69ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX TapeGrip univerzálna stúpacia páska na bežky. Balenie obsahuje 5m pásky, čo vystačí na 4-6 párov lyží.

REX TapeGrip je prevratný spôsob voskovania lyží pre rekreačných bežcov, pretože nevyžaduje žiadne náročne odborné postupy pri voskovaní. Lyže stačí očistiť a nalepiť REX TapeGrip pásku. Takto navoskované lyže sú pripravené do všetkých podmienok a vydržia až do 250km. Žltá verzia stúpacej pásky REX je univerzálne vhodná do teplôt od +5°C  do -20°C.

Vlastnosti/sneh

  • stúpacia páska od REXu z najširším teplotným rozsahom
  • jednoduché a spoľahlivé používanie
  • stúpacie vlastnosti do všetkých podmienok
  • vhodná pre rekreačných bežcov
  • odporúčané použitie v teplotách: od +5°C  do -20°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

Šport / použitieLyžovanie
Sezóna / obdobie +5 až -20°C
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...