Rex Stúpacia páska Modrá mínusová-2…-25 C

14,99
12,99
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX TapeGrip modrá stúpacia páska na bežky

REX TapeGrip je prevratný spôsob voskovania lyží pre rekreačných bežcov, pretože nevyžaduje žiadne náročne odborné postupy pri voskovaní. Lyže stačí očistiť a nalepiť REX TapeGrip pásku. Takto navoskované lyže sú pripravené do všetkých podmienok a vydržia až do 250km. Modrá verzia stúpacej pásky REX je vhodná do minúsových teplôt od -2°C do -25°C.

Vlastnosti/sneh

  • stúpacia páska od REXu z najširším teplotným rozsahom
  • jednoduché a spoľahlivé používanie
  • stúpacie vlastnosti do všetkých podmienok
  • vhodná pre rekreačných bežcov
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -25°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

Šport / použitieLyžovanie
Sezóna / obdobie-2 až -25°C
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...