Rex strednefluórový Racing Fluor Zelený 2*100 g -6...-12 C

39,99
19,95
 Skladom Nová Lesná 2ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX strednefluorový zelený sklzový vosk na bežky

Strednefluorový vosk na bežky do miernych podmienokStrednefluorové  vosky majú vynikajúce vlastnosti ako základ pod ďalšie vrstvy  vysokofluórových voskov s dostupnou cenou.

Vlastnosti/sneh

  • zelená verzia má výborné vlastnosti pri nízkej vlhkosti a všetky typy snehu
  • ako základný vosk pod  vysokofluórové vosky a prášky príp. regeneráciu sklznice
  • vhodný na tréningy príp. preteky
  • odporúčané použitie v teplotách:  -6°C do -12°C Rex vosky

 

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbazelený
Sezóna / obdobiezima
Hmotnosť2x100g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...