Rex Rapid stúpací Fialový +2 -2 C

9,99
7,99
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX Rapid Quick Grip fialový stúpací vosk na bežky

 REX Rapid Quick Grip sú tekuté stúpacie vosky s nízkym obsahom fluoru. Voskovanie týmito voskami je jednoduché, lyže stačí natrieť a nechať vyschnúť. Vosky sú vhodné na nový aj starší sneh.

Vlastnosti/sneh

  • vhodný na nový aj starší sneh, pri teplotách okolo 0°C
  • vhodný pre rekreačných lyžiarov
  • jednoduché nanášanie
  • odporúčané použitie v teplotách: +2°C do - 2°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitieLyžovanie
Sezóna / obdobie+2 až -2 C
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...