Rex Racing glide sklzový parafín 2x43g Modrý -1..-10 C

14,90
 Skladom Nová Lesná 7ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX základný modrý sklzový vosk na bežky

Bezfluórový vosk na bežky modrý patrí medzi absolútnu špičku . Bezfluórové vosky majú vynikajúce vlastnosti ako základ pod ďalšie vrstvy nízkofluórových a vysokofluórových voskov s dostupnou cenou.

Vlastnosti/sneh

  • najobľúbenejší základný sklzový vosk
  • ako základný vosk pod nízkofluórové, vysokofluórové vosky a prášky
  • vhodný na tréningy a preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -1°C do -10°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitieLyžovanie
Sezóna / obdobie-1 až -10°C
Hmotnosť / Objem2x43g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...