Rex LF Nízkofluórový vosk Červený

24,99
14,99
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX LF červený sklzový vosk na bežky

Nízkofluórový vosk na bežky do teplejších podmienokNízkofluórové vosky  kombinujú vynikajúce vlastnosti vysokofluórových voskov s dostupnou cenou lyžiarskych voskov bez fluóru.

Vlastnosti/sneh

  • ideálny na mokrý ťažký sneh alebo čerstvý  
  • vhodný na tréningy a preteky pri nižšej vlhkosti
  • pri čľapkanici pod Nagano 473
  • odporúčané použitie v teplotách: +4°C do 0°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitieLyžovanie
FarbaČervená
Sezóna / obdobie+4 až 0°C
Hmotnosť / Objem2x43g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...