Rex Arctic Chain Lube zimný mazací prípravok na reťaz 30 g

24,90
22,00
 Skladom Nová Lesná 44ks, Hrádok 28ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Špeciálne mazivo na reťaz bicykla do zimných podmienok s teplotou až -30°C. Rex Arctic je voskové a olejové hybridné mazivo, ktoré je odolné voči snehu, mrazu a cestnej posypovej soli. Jeho receptúra je založená na obľúbenom mazive na reťaz Rex Domestique. Zloženie maziva do zimných podmienok bolo vylepšené hydrofóbnými polymérmi Rex N-Kinetic. Medzi vylepšené vlastnosti patrí aj vyššia odolnosť voči vode a lepšia ochrana proti korózii.

Vyskozita maziva je optimalizovaná pre chladné podmienky a maže bez tuhnutia aj v tých najväčších mrazoch. Rex Arctic mazivo zabezpečuje vynikajúci mazací výkon a dlhú životnosť a patrí medzi najlepšie mazivá vo svojej triede. Napriek malej veľkosti fľaštičky, mazivo vystačí až na 30 mazaní.

Nezávislé laboratórne testy vo Fínsku a Austrálii preukázali prvotriedne mazacie schopnosti maziva Rex Arctic. Zabezpečuje nízke trenie a nízke opotrebenie reťaze, vďaka čomu sa predĺžuje životnosť reťaze a kazetových pastorkov.

Pridávanie rozpúšťadla alebo vody do prípravku na mazanie reťaze je všeobecne považované za skvelý a efektívny spôsob, ako znížiť výrobné náklady a zvýšiť výrobcovi maržu. V Rex si myslia niečo iné. Každá kvapka prípravku, ktorú aplikujete na reťaz je 100%-né mazivo a nie niečo, čo sa odparí do vzduchu. Na rozdiel od väčšiny mazív na reťaz nemusíte pred jazdou na bicykli čakať kým sa rozpúšťadlo odparí. Môžete si to predstaviť ako koncentrované mazivo na reťaz. Preto je potrebné len malé množstvo maziva aby bol chod reťaze hladký a tichý.

Šport / použitiecyklistika
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaRex cycling
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...