Pirelli P ZERO Race 4S 28-622 cestný plášť Made in Italy

74,90
44,90

28-622
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

ipcode: 4203300

4 ročné obdobie, ovládateľnosť, grip

P ZERO Race 4S je nástupca veľmi obľúbeného plášťa P ZERO Velo 4S prvého cyklistického plášťa Pirelli určeného pre všetky ročné obdobia. Zatiaľ čo dobre známe jazdné charakteristiky starého modelu boli vylepšené, P ZERO Race 4S si stále zachováva kľúčové vlastnosti celoročného závodného plášťa: poskytuje konzistnentnú priľnavosť za každého počasia, daždivé a chladné dni nevynímajúc a prináša závodné jazdné vlastnosti, ktoré urobili rad plášťov P ZERO Race obľubenou voľbou profesionálnych cyklistov. Výnimočná výkonnosť plášťa za každého počasia je umožnená vďaka dvom modernizovaným technickým vlastnostiam: gumovej zmesi SmartEVO- poslednej evolúcii zmesi určenej priamo na cestu a konštrukcii TechBELT Road určenej na použitie s dušou- kostra plášťa o hustote 120tpi s nylonovým pásom. Plášť prešiel tiež úpravou a vylepšením vzorky: špeciálne hlboké drážky sú doplnené silnejšou vzorkou behúňa, čo umožňuje dosiahnuť lepšiu priľnavosť plášťa v studenom počasí, dlhšiu životnosť a lepšiu ochranu proti prepichnutiu. Všetky špeciálne vlastnosti nového plášťa P ZERO Race 4S sú odborne vyrábané v Taliansku a poskytujú tak jedinečnú kvalitu a maximálnu výkonnosť.

Vlastnosti plášťa

  • použitie: výkonnostné a vytrvalostné (endurance) kolesá, okrojovo časovkárske kolesá
  • sezónnosť: jar, leto, jeseň, zima
  • konštrukcia: 127tpi, duša
  • gumová zmes: SmartEVO
  • technológia: SmartEVO, TechBELT
  • Rozmery: 700x28
  • odporučaná šírka ráfika: 19C
  • vyrobené v Taliansku

SmartEVO

Inavatívna gumová zmes, ktorá využíva zmes troch rozdielnych polymérov, z ktorých každý poskytuje špecifické výkonnostné kvality pre dosiahnutie optimálneho vyváženia protikladných vlastností, ako sú priľnavosť a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a skúseností z viac ako storočného vývoja gumových zmesí pre motošport. Tieto produkty boli vždy používané v pretekoch najvyššej úrovne vo všetkých disciplínach. Rozsiahle znalosti z vývojového a pretekárskeho oddelenia umožnili vytvoriť trojakú zmes polymérov s ,,chytrými" výkonnostnými vlastnosťami pre cyklistické plášte a tvorí základ pre vynikajúce charakteristiky zmesi SmartEVO: lepšiu priľnavosť za sucha i za mokra a zároveň nižší valivý odpor. Táto výkonnostná gumová zmes bola navrhnutá a vyladená pre všetky disciplíny modernej cestnej cyklistiky, od lokálnych alebo World Tour pretekov až po výpravné dobrodružstvo, kde klíma a rôznorodé povrchy si vyžadujú plášte, ktoré spoľahlivo fungujú na najvyššej úrovni za akýchkoľvek okolností. 

TechBELT

Vysoko výkonná štruktúra opletu s pridanou vrstvou tkaniny, ktorá sa nachádza pod behúňom a poskytuje vysokú odolnosť voči prerezaniu. Vďaka tomu môže plášť poskytovať odolnosť voči prepichnutiu v širokom spektre podmienok. Kombinácia tejto vrstvy a vrstiev kostry opletu umožňuje dosiahnúť pre túto konštrukciu na použitie s dušou najefektívnejšie parametre valivého odporu a hmotnosti.

Pirelli

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.

Šport / použitiecyklistika
Sezóna / obdobie4 ročné obdobia
Modelová radaP ZERO™
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...