Pirelli Scorpion Race DH M 27.5x2.5 DualWall SmartEVO DH zjazdový plášť

89,90
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

PRIPRAVENÝ NA PRETEKY - SKUTOČNÝ UNIVERZÁL - LEPŠIE TLMENIE

Pirelli Scorpion™ Race DH M predstavuje najuniverzálnejší plášť v produktovej rade Race DH a je výsledkom mesiacov vývoja s našimi továrenskými tímami. Dezén behúňa má vzorku špeciálne vyvinutú pre zmiešané terény, od tvrdých tratí až po stredne mäkké prírodné úseky trailov. Výstupky sú rovnomerne rozmiestnené medzi prostrednú časť, časť stredného náklonu a časť maximálneho náklonu. Ich výška a rozmery sú navrhnuté tak, aby poskytovali najlepšie správanie a pocit z jazdy v rôznych terénoch. Supermäkká zmes SmartEVO DH v kombinácii s veľkými výstupkami a tuhšej základnej zmesi zaisťuje optimálnu priľnavosť na všetkých typoch terénu bez ohrozenia celkovej stability pneumatiky. Konštrukcia DualWall+ je špecifická pre zjazd a je tvorená dvojvrstvovou kostrou 60tpi, ktorá je zosilnená výstuhou bočnej steny odolnou proti prerezaniu a gumovou vložkou. Takáto štruktúra poskytuje vynikajúcu ochranu proti prerezaniu a prepichnutiu a zároveň absorbuje malé vibrácie a veľké nárazy.

Vlastnosti plášťa

  • Gumová zmes SmartEVO DH – čisto pretekárska zmes s dvojvrstvovou konštrukciou pre optimalizovanú ovládateľnosť.
  • DualWALL+ – plne dvojvrstvový TLR plášť so skladacími pätkami a kostrou 60tpi doplnenou gumovou vložkou proti zovretiu a prídavnou textilnou výstuhou bočnej steny.
  • TUBELESS READY – bezdušové použitie s jednoduchou montážou a odolnými pätkami.

Gumová zmes SmartEVO DH Má špecifické zloženie pre pretekárske enduro a zjazd, ktoré sa zrodilo v oddelení motoršportu Pirelli vďaka mnohoročným skúsenostiam z majstrovstiev sveta v motokrose a rally. Vyvinutá a schválená v spolupráci s profesionálnymi jazdcami. Supermäkká (42 Shore A), teplotne stabilná gumová zmes SmartEVO DH je vôbec najpokročilejšia zmes Pirelli, ktorú si vyberajú najlepší športovci v zjazde a enduro.

Použitie - disciplíny: Enduro, DH
Použitie - terén za sucha: kamene, tvrdý podklad, zmiešaný, okrajovo mäkší na tvrdom podklade 
Použitie - terén za mokra: mokré kamene, klzký tvrdý podklad, zmiešaný - mokré korene, okrajovo mokrý mäkký podklad
Konštrukcia: dvojvrstvová 60tpi, TLR
Pätky: skladacie
Odporúčaná šírka ráfika: 30C
Gumová zmes: SmartEVO DH
Ochrana: DualWALL+

DualWALL+

DualWALL+ je špeciálna konštrukcia určená pre závodný zjazd a enduro. Skladá sa z plne dvojvrstvovej 60tpi kostry, gumovej vložky v oblasti pätiek a ďalšej vrstvy tkaniny, ktorá stabilizuje bočnicu pneumatiky. Vďaka skúsenostiam našich továrenských jazdcov sme vyvinuli našu najspoľahlivejšiu konštrukciu so skladacími pätkami, ktorá poskytuje oporu pri vysokom zaťažení av rýchlych zákrutách. DualWALL+ je voľbou tých najnáročnejších jazdcov s najagresívnejším štýlom jazdy.

SmartEVO DH

Gumová zmes SmartEVO DH bola vyvinutá v oddelení motoršportu a je navrhnutá a vyladená inak ako ostatné MTB gumové zmesi Pirelli kvôli ohľadu na maximálne pretekárske nasadenie. Zatiaľ čo gumy SmartGRIP sú vyladené s vyváženou úrovňou vlastností pre všestranné použitie a pre každý typ jazdca, SmartEVO DH má poskytovať najvyšší výkon v deň pretekov. Je koncipovaná tak, aby poskytovala vynikajúcu priľnavosť a istotu v najťažších a najnáročnejších pretekárskych podmienkach, kde je guma vystavená extrémnemu mechanickému zaťaženiu. Statické aj dynamické parametre boli upravené pre zvýšenie bezpečnosti a pocitu kontroly pri brzdení a náklone; vnímanie limitu a schopnosť zapojiť sa s kontrolovaným sklzom sú rovnako dôležité ako absolútna priľnavosť, tomu hovoríme „predvídateľnosť“. Kľúčovým prvkom SmartEVO DH je kombinácia dvoch vrstiev gumových zmesí: na vonkajšej strane je super mäkká vysoko výkonná zmes (42 Shore A), zatiaľ čo na vnútornej strane pod behúňom je tlmiaca zmes, ktorá poskytuje oporu a tlmenie nárazov. Tieto dve zmesi hladko spolupracujú a poskytujú jazdcovi pocit reaktivity a presnosti pri extrémnom bočnom zaťažení, čo je typické pre pretekársku jazdu v zjazde. Vonkajšia vrstva gumy bola vyladená s ohľadom na to, že valivý odpor je stále kľúčovým faktorom pri súperení s časom. Rovnako ako v motoršporte je teplota ďalším kľúčovým parametrom ovplyvňujúcim výkon gumy: SmartEVO DH je vyvinutá tak, aby zostávala konzistentná vo svojom správaní v širokom rozsahu teplôt, od mrazu až po tie správne letné.

Šport / použitiecyklistika
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...