Pinarello Nytro Gravel E9 RedAXS Princeton Grit4540 Royal Forest

13 000,00
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Pinarello Nytro Gravel E-bike je vysoko výkonné elektrické kolo navrhnuté pre jazdu mimo asfaltové cesty a dlhé vzdialenosti. Kombinuje závodnú DNA značky Pinarello s inovatívnou technológiou elektrických bicyklov, aby poskytol jedinečný zážitok z jazdy.

Bicykel má špeciálnu súťažnú geometriu, ktorá kombinuje odozvu s pohodlnou jazdnou pozíciou. Geometria rámu je špeciálne navrhnutá pre jazdu po štrkových cestách, umožňujúc jazdcom preskúmať terény mimo asfaltu a zároveň udržiavať optimálnu ovládateľnosť na cestách. S dostupnými šiestimi rôznymi veľkosťami si jazdci ľahko nájdu tú správnu veľkosť pre svoje potreby.

Nytro Gravel E-bike využíva prvotriedne uhlíkové vlákna, konkrétne uhlíkové vlákno T600 od spoločnosti Toray, renomovaného dodávateľa uhlíkových vlákien z Japonska. Táto voľba zaisťuje rovnováhu medzi výkonom, pohodlím a odolnosťou, čo je ideálne pre jazdu na dlhé vzdialenosti.

Kolo je vybavené motorom TQ-HPR50, ktorý je známy svojou prirodzenou a konštantnou podporou aj pri vysokých kadenciách. S dojazdom až 100 km (140 km s rozšírením dojazdu) si jazdci môžu užívať celodenné dobrodružstvá bez obáv o vybitie batérie. Motor je ľahký, kompaktný a tichý, poskytujúci plynulý a prirodzený zážitok z jazdy. Ponúka aj možnosť prispôsobenia nastavení motora prostredníctvom aplikácie TQ, čo umožňuje jazdcom optimalizovať výkon a úroveň asistencie podľa ich preferencií.

Nytro Gravel E-bike má dostatočný priestor pre pneumatiky s maximálnou šírkou až 50 mm, čo zabezpečuje všestrannosť pre rôzne podmienky jazdy. Rám je navrhnutý s asymetriou v zadnej stavbe a sedlovke, čo zaisťuje optimálnu bočnú tuhosť a prenos výkonu. Hlavová trubka je aerodynamicky navrhnutá a spolu s integrovaným stredovým ložiskom TiCR poskytuje čistší dizajn.

Oblasť sedlovky bola úplne prepracovaná a obsahuje novú objímkovú skrutku sedlovky, ktorá je úplne integrovaná do rámu. Tým sme dosiahli úsporu hmotnosti o 36 g oproti predchádzajúcim modelom a zároveň sme zlepšili aerodynamiku.

Rám je vyrobený z kombinácie uhlíkových vlákien T900 a T700, ktoré zabezpečujú požadovanú tuhosť, absorpciu vibrácií a výkonnosť.

Aerodynamika hrá dôležitú úlohu v dizajne Nytro Gravel E-bike, s optimalizovanými časťami rámu a integrovaným vedením káblov, čo minimalizuje odpor vzduchu a zabezpečuje čistejší vzhľad.

Kolo je dostupné vo dvoch špecifických modeloch: Nytro E-Road a Nytro E-Gravel. Každý model má svoje vlastné špecifické vlastnosti a komponenty prispôsobené konkrétnejmu štýlu jazdy. Oba modely sú vybavené kotúčovými brzdami, kotúčovými montážami Flat Mount a osami Shimano pre spoľahlivý a efektívny brzdový výkon.

Celkovo je Pinarello Nytro Gravel E-bike kombináciou závodného dedičstva značky Pinarello, pokročilej technológie elektrických bicyklov a všestranného dizajnu, čo ho robí ideálnou voľbou pre jazdcov, ktorí hľadajú vzrušujúce dobrodružstvá mimo asfaltových ciest a dlhé vzdialenosti.

NYTRO E-GRAVEL

- Uhlíkový rám T900/T700

- Asymetrický rám

- Špeciálna gravelová vidlica Onda

- Integrovaná a aerodynamická predná objímka sedlovky FSC pre okrúhlu sedlovku

- Možnosť inštalácie elektronických alebo mechanických prevodových súprav Shimano a SRAM pomocou systému Think 2

- Interné vedenie káblov TiCR

- Integrované hlavové zloženie TiCR (1,5" hore a 1,5" dole)

- Profily Flatback

- Fork Flap

- Maximálna pneumatika: 700c x 50 mm

- Brzdy RAD SYSTEM

- Montáž kotúčových brzd Flat Mount Ø160 mm

- Predná oska Ø12 x 100 mm Shimano®

- Zadná oska Ø12 x 142 mm Shimano®

- Predispozícia pre zadný nosič a blatníky

Šport / použitiecyklistika
FarbaRoyal Forest
Modelová radaNytro Gravel
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...