Karpos outdoor - kolekcia jar/leto 2024

Aktuálna kolekcia talianskej outdoorovej značky Karpos outdoor prináša pre sezónu jar / leto 2024 nové rozdelenie produktových línií podľa jednotlivých aktivít, aj jej hlavným poslaním je poskytnúť zákazníkom dokonalé kúsky oblečenia do každého počasia. Nájdete v nej overené i nové produkty, ktoré dopĺňajú už tak veľmi širokú ponuku oblečenia pre horolezectvo, turistiku, trailový beh, cyklistiku, ale aj voľný čas. Samozrejmosťou sú svieže farebné schémy, ktorými je značka Karpos známa. Outdoorové oblečenie z tejto kolekcie nájdete v našom e-shope alebo u našich predajcov.

Alpine & Climbing

Alpine & Climbing

Produktová línia určená pre horolezectvo a alpinizmus, ktorá je doslova koncentrátom najnovších technológií a vývoja. Vrchol ponuky technického oblečenia, ktoré vás ochráni aj v najextrémnejších podmienkach tých najkrajších, no zároveň najnekompromisnejších pohorí našej planéty.


"Maximálna funkčnosť a výkon aj v tých najťažších podmienkach." 

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty ALPINE & CLIMBING

Táto kolekcia oblečenia určeného najmä pre horolezcov je známa hlavne kúskami K-PERFORMANCE a HIGHEST, ktoré tvoria vrchol ponuky technického oblečenia značky KARPOS. Miesto v nej si ale našla aj novinka zimnej sezóny, páperka ALAGNA DOWN, ktorá v zime skvele poslúži pri dynamických aktivitách, ako je napr. skialpinizmus. V teplejších častiach roka nachádza svoje uplatnenie ako ľahká izolačná bunda pri lezení. Stálicami v ponuke sú syntetická perovka SASS DE MURA s lycrovými rukávmi, či softshell vesta a bunda LEDE, a ich modulárna kombinácia bunda LEDE CONVERTIBLE s odpojiteľnými rukávmi. Medzi nohavicami žiaria overené modely ROCK a ROCK EVO, ktoré sú dostupné aj ako bermudy a tri verzie lezeckých nohavíc WALL. Novinkou sú ľahké a priedušné dámske legíny ROCK EVO z príjemného materiálu Sensitive® Classic. Široká je tiež ponuka flísiek a funkčných tričiek.

HIKING & TREKKING

HIKING & TREKKING

Pri návrhu oblečenia na turistiku sú dizajnéri značky Karpos inšpirovaní dynamikou, ľahkosťou pohybu a samotnou podstatou spojenia človeka a prírody. Na vás je už len zhlboka sa nadýchnuť a užiť si pobyt v prírode podľa vašej chuti.   


"Všetko, čo potrebujete na turistiku a nič zbytočné naviac."

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty HIKING & TREKKING

Ak počasie v letnom období praje, všetko čo k výletom potrebujete, je ľahké turistické oblečenie. Novinkou medzi tričkami sú inovované verzie obľúbených kúskov MOVED EVO a CRODA ROSA EVO. Ponuku nohavíc a bermúd tvorí viacero modelov, od hrubších ako sú DOLADA a FANTASIA EVO, až po ľahké TRE CIME EVO ktoré sa vynikajúco hodia na dynamickejšiu turistiku, dnes známu aj pod pojmami speed hiking, či quick trekking. V tejto kolekcii tiež nájdeme konvertibilné kúsky, tento krát nohavice SANTA CROCE ZIP-OFF a TRE CIME ZIP-OFF, z ktorých jednoduchým odzipsovaním urobíte bermudy. Pri zmene počasia opačným smerom zas skvelo poslúžia flísky NUVOLAU a PIZZOCCOvesta a bunda PARETE a ak dôjde na ozaj na silný vietor či dážď, dokonalú ochranu vám ponúkne náš "letný hardshell" bunda TEMPORALE.

TRAIL RUNNING

TRAIL RUNNING

Oblečenie pre trailových bežcov, ktorí si hory vychutnávajú za každého počasia a od oblečenia vyžadujú odolnosť voči vode a vetru, a zároveň vysokú priedušnosť. To všetko pri zachovaní nízkej hmotnosti.


"Trailový beh je nekončiacou zábavou, lebo príroda vám pripraví stále iné ihrisko." 

ZISTI VIAC >>

Novinky a vybrané produkty TRAIL RUNNING

Kostru kolekcie oblečenia pre trailový beh tvoria kúsky s názvom LAVAREDO, ktoré presvedčia svojou fuknčnosťou. Táto produktová línia ponúka kompletný sortiment produktov a doplnkov, od ľahkých bežeckých tielok, tričiek a šortiek určených do horúcich letných dní, až bo bundu a nohavice LAVAREDO RAIN, ktoré poskytujú skvelú ochranu pred dažďom pri vynikajúcej úrovni priedušnosti. V nepohode takisto poslúžia bundy a nohavice LOT RAIN a LOT EVO.


MOUNTAIN BIKE

MOUNTAIN BIKE

Produktová línia oblečenia pre cyklistov vychutnávajúcich si najmä celoročnú jazdu v horách a lesoch, ktorá zúročuje know-how značky Karpos z iných outdoorových oblastí.


"Dobrodružstvá na dvoch kolesách sa stávajú nezabudnuteľnými keď prekročíte hranicu neznámeho."

ZISTI VIAC >>

VYBRANÉ PRODUKTY MOUNTAIN BIKE

Cyklistická kolekcia oblečenia Karpos sa stáva z roka na rok populárnejšou a to najmä kvôli pohodlným strihom a funkčnosti použitých materiálov. Medzi dresmi nájdete klasickejšie kúsky ako JUMP, VAL VIOLA a GREEN FIRE, ale aj cyklistické dresy s voľnejším strihom VAL FEDERIA a VAL DI DENTRO. Do letných horúčav je určený dres a tielko VERVE MESH. Medzi šortkami vynikajú najmä obľúbené voľné cyklistické šortky RAPID BAGGY, VAL VIOLA a BALLISTIC EVO. Dlhším strihom a kombináciou materiálu zaujmú tiež krátke cyklistické nohavice VAL FEDERIA EVO. Tieto cyklistické bermudy odporúčame kombinovať s boxerkami s cyklovložkou PRO-TECH. V ponuke sú samozrejme aj klasické šortky s cyklovložkou a trakmi VERVE EVO. Počas nepriaznivejšieho počasia odporúčame doplniť cyklistický outfit ľahkými a zbaliteľnými bundami LOT RAIN alebo LOT EVO, ktoré sú známe aj z bežeckej kolekcie.

 

TRAINING

TRAINING

Aj pri ľahších športových aktivitách je dôležité cítiť sa komfortne. Vďaka príjemným materiálom oblečenia rady Training si vychutnáte jogu, pilates, ľahký jogging, či len obyčajnú prechádzku v parku s pocitom voľnosti pohybu.  

ZISTI VIAC >>

VYBRANÉ PRODUKTY TRAINING

Pre túto časť kolekcie je charakteristické použitie na dotyk príjemných stretchových materiálov talianského výrobcu Sensitive®Materiálové zloženie tiež poskytuje ochranu pokožky pred UV A a UV B žiarením. Novinky sa týkajú najmä dámskej časti sortimentu. Ponuka sa rozšírila o športovú podprsenku EASYFRIZZ BRA a nohavice EASYGOING EVO a EASY EVO. Pohodlné strihy a príjemné materiály dodajú dámam pocit komfortu, nové farebné schémy zas dávku nápaditej talianskej elegancie.

Karpos EASYFRIZZ dámske nohavice nirvana/ombre blue
Karpos EASYFRIZZ dámske nohavice nirvana/ombre blueSkladom
120,00 €
Karpos EASYFRIZZ dámske tričko ombre blue
Karpos EASYFRIZZ dámske tričko ombre blueSkladom
65,00 €
Karpos EASYFRIZZ podprsenka ombre blue
Karpos EASYFRIZZ podprsenka ombre blueSkladom
50,00 €

KIDS

KIDS

Pohyb je dôležitou súčasťou zdravého vývoja mladého organizmu. V spojení s prírodou prináša nie len rozvoj tela, ale aj duše, vďaka objavovaniu krás všetkého živého, ale aj zvládaniu prírodných nástrah, či zdolávaniu prvých cieľov.

ZISTI VIAC >>

NOVINKY A VYBRANÉ PRODUKTY KIDS

Karpos turistické oblečenie pre deti od 5 do 12 rokov je vyrábané v unisex strihoch. Modely sú odvodené od obľúbených "dospeláckych" kúskov. Svoju ratolesť tak môžete obliecť napr. do flísky NUVOLAU KIDtrička LOMA KID, či turistických nohavíc a bermúd FANTASIA KIDAj u detských modelov je samozrejmosťou použitie kvalitných materiálov ako Thermo Fleece, či K-Stretch.

LIFE STYLE

Produktové rady technického oblečenia pre skialp, horolezectvo, turistiku, beh a cyklistiku každoročne dopĺňa aj oblečenie pre voľný čas z produktovej línie LIFE STYLE, ktoré zväčša nechýba v šatníkoch tých, ktorí prepadli dizajnu a farbám značky KARPOS. Dôraz sa kladie na ekologické a prírodné materiály, ktoré sú príjemné na nosenie.

Karpos PICCHIO dámska mikina s kapucňou valerian
Karpos PICCHIO dámska mikina s kapucňou valerianSkladom
110,00 €
Karpos CROCUS tričko scarlet ibis
Karpos CROCUS tričko scarlet ibisSkladom
48,00 €
Karpos NOGHERA nohavice henna
Karpos NOGHERA nohavice hennaSkladom
110,00 €

DOPLNKY

Ponuka rukavíc, čiapok, čeleniek a iných doplnkov je samozrejme doplnená o aktuálne farebné schémy.

Karpos LAVAREDO čelenka čierna
Karpos LAVAREDO čelenka čiernaSkladom
15,00 €
Karpos LAVAREDO nákrčník rifle green/radiant
Karpos LAVAREDO nákrčník rifle green/radiantSkladom
20,00 €