Hľadáme testerov PIRELLI!

Ako oficiálny dovozca cyklistických plášťov a doplnkov Pirelli pre Slovenskú republiku Ti teraz ponúkame jedinečnú možnosť stať jedným z testerov plášťov tejto prémiovej značky. Registrácia beží do 7.4.2024, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť. Možno si vyberieme práve Teba!

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?

  • nezáleží na tom, či si chlapec alebo dievča
  • nemusíš byť nadupaný pretekár, ale tiež ideálne nie úplný začiatočník
  • jazdíš pravidelne, máš dostatok skúseností a vieš, čo od svojej cyklistickej výbavy očakávaš
  • trúfaš si zhodnotiť produkt, odporučiť jeho vhodnosť pre konkrétne nasadenie a zmysluplne to odôvodniť
  • aktívne pôsobíš na sociálnych sieťach a vieš vytvoriť zaujímavý obsah vo forme postu, storky, či najideálnejšie reelska

Na výber máš jednu zo štyroch oblastí

Na výber máš jednu zo štyroch oblastí

Jazdíš cesty všetkých kvalít? Vyber si kategóriu ROAD. Ak si užívaš všestrannosť GRAVEL bicykla a z asfaltu často zablúdiš aj na nespevnené povrchy, máme pár testovacích gúm aj pre TebaSi v teréne ako doma? Povedz nám svoj názor na plášte určené pre MTBA ak sile Tvojich nôh v tých najdrsnejších podmienkach pomáha motor a nezľakneš sa trailov, testni obutie vhodné pre Tvoj e-BIKE.

Ak si vyberieme práve Teba, tak následne spoločne zvolíme zo širokej ponuky Pirelli tie modely plášťov, ktoré najviac vyhovujú Tvojim potrebám. Oficiálny výsledok Tvojho testu bude krátky článok, ktorý zverejníme v našom Blogu. Tvojej ďalšej kreativite sa ale medze nekladú!

VYPLŇ FORMULÁR
Piaty najväčší výrobca pneumatík na svete s viac ako 150 ročnou históriou, pri ktorého názve si väčšina ľudí vybaví pneumatiky pre pretekárske autá a motocykle. Táto talianska značka je však už od svojich počiatkov spojená aj s výrobou plášťov na bicykle a v súčasnosti svoje skúsenosti z motoristického športu zúročuje pri výrobe špičkového obutia pre cestné, gravel, horské, mestské bicykle a elektrobicykle.

TOP PRODUKTY