Bicykle

Bicykle PINARELLO Najlepšie cestné bicykle na svete. Môže to znieť trúfalo, ale je to vyhlásenie na základe ocenení, ktoré získali bicykle PINARELLO štyri roky po sebe. V PINARELLO Labs neustále pracujú na nových tvaroch a zdokonaľujú bicykle PINARELLO. Inovácia prichádza z mysle a vytvára fascinujúce tvary. Vieme, čo cyklisti od PINARELLA očak...

Bicykle PINARELLO

PINARELLO bicykle

Najlepšie cestné bicykle na svete. Môže to znieť trúfalo, ale je to vyhlásenie na základe ocenení, ktoré získali bicykle PINARELLO štyri roky po sebe. V PINARELLO Labs neustále pracujú na nových tvaroch a zdokonaľujú bicykle PINARELLO.

Inovácia prichádza z mysle a vytvára fascinujúce tvary. Vieme, čo cyklisti od PINARELLA očakávajú: inováciu a emócie. Toto je sila, ktorá nás ženie pokračovať vo výskume bez konca. Veríme, že napriek svojej zdanlivej jednoduchosti, môžu byť naše bicykle a rámy dokonalejšie. Nové materiály, geometrické riešenia, systémy a koncepty, ktoré používame v našom výrobnom procese nie sú nikdy len marketingové ťahy, ale skutočný pokrok a inovácia.

To je dôvod, prečo sme ako prví testeri my sami. Každý deň testujeme rámy, vidly a komponenty na cestách, ktoré nás obklopujú. A ak zvládnu naše náročné testy, potom ich testujú a používajú cyklistické hviezdy (Sir Bradley Wiggins, Chris Froome...) a až potom idú k Vám. Vyskúšajte si aj vy špičkové bicykle, na ktorých jazdia tí najlepší jazdci na svete. 

Zobraziť viac
Pinarello DOGMA F10 rám
Pinarello DOGMA F10 rámKontaktujte nás
4 399,00 €
Na objednávku
Pinarello DOGMA F12 DISK XLIGHT rám
Pinarello DOGMA F12 XLIGHT rám
Pinarello DOGMA F12 DISK rám
Pinarello DOGMA F12 DISK rámKontaktujte nás
4 899,00 €
Na objednávku
Pinarello DOGMA F12 rám
Pinarello DOGMA F12 rámKontaktujte nás
4 699,00 €
Na objednávku
Pinarello E-TREVISO DEORE HODAKA
Pinarello SPEEDY SORA MOST 24
Pinarello MERCURIO DISK SORA
Pinarello MERCURIO DISK SORAKontaktujte nás
1 799,00 €
Na objednávku
Pinarello PISTA MOST TRACK MOST DUELL TRACK
Pinarello XTRACK  bez kolies
Pinarello XTRACK bez koliesKontaktujte nás
3 159,00 €
Na objednávku