Bežky Peltonen Nanogrip Facile II 12

189,00
99,00
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Bežky Peltonen Nanogrip Facile

Peltonen Nanogrip je novou érou bežeckých lyží na klasiku. Špeciálny tekutý syntetický prípravok aplikovaný na sklznicu bežiek nahrádza sklzový aj stúpací vosk. Nanogrip je nanesený na bežky priamo v továrni Peltonen a trvácnosť prekračuje 2500 kilometrov.

Model Peltonen Nanogrip Facile vďaka svojmu výbornému výkonu a dobrej cene priťiahol pozornosť veľkého množstva lyžiarov. Ak hľadáš bežky so super vlastnosťami bez nutnosti neustáleho servisovania tak modely Peltonen Nanogrip sú určené práve pre Teba.

Model Facile sú športové lyže s odľahčeným dreveným jadrom a zvýšenou odolnosťou.

 

 

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeslníkovi Toivo Peltonenu.
Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje
vlasté lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijske medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij
Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR).Behom ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobnych technológiách.
To, čo nás ale behom celej doby ženie dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.

Šport / použitiebežecké lyžovanie - klasická technika
Pohlavie / typpánske/unisex
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaNanogrip
Materiálodľahčené drevené jadro so vzduchovými kanálmi
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...