UDOG Cima Carbon Cestné Tretry biele sivé

250,00

384344454648
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Cestné tretry Udog Cima sú ideálne na jazdenie v kopcoch. Vyznačujú sa vysokou úrovňou komfortu a tuhosti. Sú mimoriadne priedušné, rýchloschnúce a ľahké (pri veľkosti 42 je váha 240g). Špičkové, pohodlné tretry na tréningy aj preteky.

Vlastnosti tretier

  • špeciálna konštrukcia so širokou špičkou a úzkou pätou
  • zvršok je z inovatívného 3D polyesterového materiálu, ktorý je ultraľahký a mimoriadne priedušný
  • Tension Wrap System dynamický systém, ktorý obopína chodidlo
  • patentované šnúrky plochého tvaru
  • ultratuhá podrážka z karbónového kompozitu (index tuhosti 11)

PTS- Pocket Tongue System

Patentovaný systém zapínania, ktorý tvorí extra dlhý jazyk a elastický mostík. Táto kombinácia vytvára aerodynamický kryt pre uloženie zaviazaných šnúrok.

Úplet zvršku

Udog používa pri výrobe tretier špeciálnu technológiu pletenia zvršku, ktorý je ľahký, podporný, priedušný a vodeodolný. Neobsahuje plastové a kovové komponenty, vďaka čomu má celý zvršok mimimálne prešívanie. Pre optimálny výkon a komfort sú jednotlivé časti zvršku vyhotovené z rôznych technických vzorov úpletu.

TWS- Tension Wrap System

Priehlavkový, dynamický systém, ktorý umožňuje kontrolovanejší prenos sily z chodidla na pedál. Tvoria ho dva napínače prechádzajúce cez zvršok, podstielku, a cez podrážku tak, aby obopli chodidlo zdola nahor.

Šnúrky

Cyklistické tretry Udog sú vybavené unikátnými patentovanými šnúrkami, ktoré sú vyrobené zo 100%-ne recyklovaného polyesteru a majú plochý lisovaný tvar. Na rozdiel od klasických šnúrok sa pri šliapaní do pedálov nerozťahujú a zachovávajú si svoj tvar a vlastnosti.

Podošva Cima 11

Ultra tuhá podošva,ktorá je vyrobená z karbonového kompozitu (index tuhosti 11,0) so smerovým ventilačným kanálom a integrovanou gumenou pätou a špičkou. Podošva má širokú platformu, ktorá umožňuje ľahké zapínanie zarážok a ich presné nastavenie v priečnom i pozdĺžnom smere.

 

 

Šport / použitiecestná cyklistika
Pohlavie / typpánske/unisex
Farbabiela, sivá
Sezóna / obdobieleto
Modelová radaCIMA
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...