Rex multiškrabka

2,99
2,49
 Skladom Nová Lesná 20ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX multi škrabka a žliabkovač. REX poskytuje okrem vynikajúcich voskov aj široký výber náradia na voskovanie. So správnym vybavením pôjdu vaše lyže rýchlo a ľahko.

 

 

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

 

Šport / použitieLyžovanie
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...