Rex vysokofluórový vosk HF 41 ružový/zelený UHW +5...-20 C sprej 150 ml

54,95
39,95
 Skladom Nová Lesná 2ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX HF41 sprej vysokofluorový sklzový vosk na bežky

Najlepšie tekuté sklzné vosky s vysokým obsahom fluoru od spoločnosti Rex. Rozdiel v porovnaní s tuhými voskami je len v spôsobe nanášania. HF41 špeciálny UHW vosk je možné nanášať iba v tekutej forme. Je to najtvrdší vosk na trhu s vynikájúcou trvanlivosťou i v zjazdovom lyžovaní.

S aerosolovým balením 150ml upravíte až 35párov/188cm bežiek

Vlastnosti/sneh

  • vysokofluorový vosk v tekutej forme
  • vhodný na mokrý, premrznutý, umelý, agresívny sneh
  • vhodný ako podklad pod  prášky
  • určeny do extrémnych podmienok
  • určený na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: +5°C do -20°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbaružový/zelený
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaHF
Hmotnosť150 ml
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...