Rex stúpací vosk Pro Grip 45g fluórový Modrý -2...-6 C

11,99
7,99
 Skladom Nová Lesná 3ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX ProGrip fluórový modrý  stúpací vosk na bežky

Nová rada pretekových stúpacích voskov ProGrip nahradzuje predchádzajúcu radu Proline. Rada ProGrip má vylepšené sklzové vlastnosti pri zachování vynikajúcej priľnavosti a tiež zabráneniu namŕzania

Vlastnosti/sneh

  • legendárny stúpací vosk s vylepšenými vlastnosťami do miernejších mrazov -2°C až -4°C
  • vhodný na preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -8°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

Šport / použitielyžovanie
Farbamodrá
Modelová radaPro Grip
Hmotnosť45g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...