Rex stúpací vosk 45g Modrý Special -1...-4 C

5,99
 Skladom Bratislava 1ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX Grip Wax modrý špeciál stúpací vosk na bežky

Známa a spoľahlivá základná rada stúpacích voskov, ktorá je vyrábaná podle rovnakej receptúry viac než 50 rokov!

Vlastnosti/sneh

  • mäkší a lepivejší než klasický modrý
  • stúpavejší v miernejších mrazoch
  • vhodný na tréning i preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -1°C do -4°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Stúpací vosk na bežecké lyžovanie od firmy REX. Je trochu mäkší a "lepivejší" ako verzia REX Modrý -2...-8°C. Poskytuje dobré stúpacie vlastnosti aj na tvrdej a staršej trati.

Šport / použitielyžovanie
Sezóna / obdobie -1 až -4°C
Hmotnosť45g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...