Rex čistič odstraňovač voskov 3000 ml

39,99
31,99
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Rex odstraňovač voskov

Odstraňovač voskovv tekutej forme vo veľkom 3 litrovom balení. Spoľahlivo odstraňuje všetky stúpacie vosky aj stúpacie pásky zo sklzníc lyží len pomocou handričky. Rovnako jednoducho s ním môžete vyčistiť aj hrany a povrch lyží. Voskovanie je možné hneď ako sklznica vyschne.

 

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

 

Šport / použitieLyžovanie
Sezóna / obdobiezima
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...