Rex LF Nízkofluórový vosk Zelený

24,99
14,99
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX LF zelený sklzový vosk na bežky

Nízkofluórový vosk na bežky do chladných podmienokNízkofluórové vosky kombinujú vynikajúce vlastnosti vysokofluórových voskov s dostupnou cenou lyžiarských voskov bez fluóru.

Vlastnosti/sneh

  • vynikajúce vlastnosti do chladných podmienok špeciálne na suchý sneh
  • vhodný na tréningy a preteky pri nižšej vlhkosti 
  • odporúčané použitie v teplotách: -8°C do -20°C
  • veľmi vhodný ako základ pod vosky s vyšším obsahom fluóru pre lepšiu trvanlivosť

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

 

Šport / použitieLyžovanie
Farbazelená
Sezóna / obdobie-8°C až -20°C
Hmotnosť / Objem2x43g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...