Rex LF Nízkofluórový vosk NOVÝ Modrý

24,99
19,99
 Skladom Nová Lesná 6ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX LF modrý sklzový vosk na bežky

Naša úplne nová séria LF nízkofluorových voskov prináša inovácie výskumu a vývoja zavedené s  HF sériou voskov s dostupnejšou cenou.
Žltá, modrá a zelená verzia pokrýva všetky typické podmienky a špeciálne upravené čierne a ružové vosky na nový a starý sneh dopĺňajú ucelenú sériu.

 

Vlastnosti/sneh

  • vynikajúce vlastnosti na všetky typy snehu v miernych mrazoch
  • ako základný vosk pod vysokofluórové vosky príp. prášky   
  • vhodný na tréningy a preteky pri nižšej vlhkosti
  • odporúčané použitie v teplotách : -2°C do -8°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbamodrá
Sezóna / obdobie-2°C až -8°C
Hmotnosť2x43g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...