Rex Klister Universal +10...-30 C

9,99
8,99
 Skladom Nová Lesná 2ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX klister univerzálny

Spoľahlivosť klistrov Rex je veľmi dobre známa medzi pretekármi, ale aj medzi rekreačnými bežkármi. Nová a inovovaná rada klistrov Rex je eště viac odolná a vždy splnia svoju funkciu vo všetkých podmienkach.

Vlastnosti/sneh

  • klister vytvorený pre všetky podmienky 
  • nové zloženie, jednoduchšia aplikácia
  • vhodný na tréningy
  • odporúčané použitie v teplotách: +10°C..- 30°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbauniverzal
Sezóna / obdobiezima
Hmotnosť55g
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...