Rex hroty na bežecké palice na asfalt 8,5 mm pár

19,95
18,90
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Rex Letné hroty na bežecké palice 8,5mm

Rex Letné hroty na bežecké palice ku kolieskovým bežkám. Vnútorný priemer 8,5mm. Hrot z karbidu wolfrámu. Dvojdielny systém s ľahkou výmenou hrotu. Cena za pár.

 

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní

Šport / použitieBežecké lyžovanie - kolieskové lyže
Farbazelená
Materiálkarbid wolfrámu + ABS
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...