Rex Black Diamond Hot Wax tavný vosk na mazanie reťaze 480 g

55,90
50,00
 Skladom Nová Lesná 55ks, Hrádok 15ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Voskovanie horúcim voskom je čoraz populárnejšia metóda mazania reťazí bicyklov. Tuhý vosk nezachytáva nečistoty, udržuje celú prehadzovačku bicykla čistú a odpudzuje nečistoty ako klasické reťazové mazivá. Black Diamond Hot Wax kombinuje overenú efektívnu technológiu aditív Black Diamond s viac ako 70-ročnými skúsenosťami s voskom od Rex-u. Prechodom na voskovanie zahorúca sa čistenie bicykla stáva oveľa jednoduchším a opotrebovanie komponentov hnacieho ústrojenstva sa pri dlhodobom používaní výrazne znižuje. Reťaze navoskované horúcim voskom nezanechávajú škvrny a na čistenie nie sú potrebné silné rozpúšťadlá. Namiesto toho sa dajú ľahko čistiť iba horúcou vodou.

Už predtým dôkladne testovanú a vysoko účinnú technológiu aditív Black Diamond sme pretransformovali na pevný voskový základ. Aby sme zabezpečili vysokú kvalitu výroby vložili sme všetky prísady Black Diamond do jedného čierneho kusu, ktorý je ručne odlievaný v našom laboratóriu na vývoj produktov v Hartole. Tento čierny aditívny kus si možno predstaviť ako fľaštičku maziva na reťaz Black Diamond v pevnej forme. Jedenásť bielych parafínových blokov Rex, starostlivo vybraných pre ich voskovú zmes, je kombinovaných s aditívnym blokom, pre zaručenie najlepšieho mazacieho výkonu na trhu. Roztopením všetkých kusov (zmes 11+1) dohromady získate voskovú zmes, ktorá dokonale funguje za všetkých podmienok.

Pre extrémne odolnú zmes aj pre tie najdlhšie výjazdy a preteky roztopte čierny aditívny kus so štyrmi kusmi základného vosku (zmes 4+1). Zvyšných 7 blokov vosku možno použiť ako čistiaci vosk na priebežnú úpravu, aby extrémne odolná zmes 4+1 zostala čistá a dlhšie si udržala si svoj výkon.

S možnosťou dvojstupňového ošetrenia voskom v jednom balení získate všetko, čo potrebujete pre optimálne mazanie reťaze.

Šport / použitiecyklistika
Sezóna / obdobiecelý rok
Modelová radaRex cycling
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...