Pirelli P ZERO Road TLR 30-622 TechLINER 120 tpi EVO

59,90
 Skladom Nová Lesná 2ks, Hrádok 19ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

VŠESTRANNÁ VÝKONNOSŤ

OVLÁDATEĽNOSŤ – KOMFORT – OCHRANA PROTI PREPICHNUTIU
Pirelli P ZERO™ Road TLR je najkomplexnejší a najvšestrannejší plášť vo svojej kategórii, teraz aj vo verzii s bezdušovou technológiou TLR. Je navrhnutý ako ideálne riešenie pre cyklistov, ktorí hľadajú vyvážený a univerzálny výkon pre dlhé výjazdy. Profesionálni jazdci v tímoch s plášťami Pirelli ho používajú aj na tréningy. P ZERO™ Road TLR poskytuje dokonalý kompromis medzi rýchlosťou, pohodlím a ochranou proti prepichnutiu. Je to všestranný plášť, ktorý vás bude sprevádzať na všetkých vašich jazdách. Jeho inovatívna konštrukcia TechLINER kombinuje 120 TPI textilnú konštrukciu s gumovou vložkou pre lepšie udržanie tlaku. V kombinácii s vynikajúcou priľnavosťou a ovládateľnosťou vďaka gumovej zmesi Evo vám tento plášť poskytne hladký a spoľahlivý jazdný výkon.

Vlastnosti plášťa

  • Použitie: vytrvalostné (endurance) kolesá, okrajovo výkonnostné a časovkárske kolesá
  • Sezónnosť: jar, leto, jeseň, okrajovo zima
  • Konštrukcia: 120tpi, TLR
  • Gumová zmes: EVO
  • Technológia: EVO, TechLINER
  • Rozmery: 700x30
  • Odporúčaná šírka ráfika: 19C

Gumová zmes EVO

Gumová zmes EVO má všetky technické charakteristiky pre všestranný jazdný prejav: excelentné odvaľovanie a záber, dobrá priľnavosť a dlhá životnosť. Výsledkom kombinácie týchto charakteristík sú optimalizované a vyvážené vlastnosti plášťa pre jazdcov.

TechLINER

TechLINER je bezdušová konštrukcia 120tpi špecificky určená na cestné použitie a obsahuje gumovú vložku, ktorá zaisťuje lepšie udržanie tlaku. Toto prevedenie vám umožňuje ísť rýchlo a pritom sa cítite pohodlne vďaka spoľahlivej technológii, ktorá je určená pre všestrannú výkonnosť a vytrvalostné (endurance) použitie. TechLINER je exkluzívnou technológiou použitou v plášti P ZERO™ Road TLR.

Šport / použitiecyklistika
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...