Pirelli P ZERO Race TLR Pink 28-622 SPEEDCore 127 tpi SmartEVO

84,90

28-622
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Pirelli predstavuje novú generáciu cyklistických plášťov P ZERO Race TLR, ktorá prináša ďalšie vylepšenia jedného z najpredávanejších modelov na trhu. Nová konštrukcia SPEEDCore sa zameriava na optimalizáciu valivého odporu, čo je kľúčový parameter pre cyklistické plášte. Tvorí ju tenká vzduchotesná vrstva gumovej zmesi s aramidovými časticami, ktorá pokrýva vnútornú časť plášťa. Pirelli tiež zachovalo vo vzorke najmodernejšiu gumovú zmes SmartEVO pre najvyšší možný výkon. Všetky tieto špeciálne prvky nového P ZERO Race TLR sú precízne vyrobené v Taliansku, čo zaručuje jedinečnú kvalitu a vynikajúci výkon.

Vlastnosti plášťa

  • Použitie: výkonnostné bicykle, okrajovo vytrvalostné (endurance) a časovkárske bicykle
  • Sezónnosť: jar, leto jeseň, okrajovo zima
  • Konštrukcia: 120tpi
  • Gumová zmes: SmartEVO
  • Technológia: SmartEVO, SPEEDCore, Tubeless-Ready
  • Rozmery: 700x28
  • Doporučená šírka ráfika: 19C
  • Kompatibilita hookless (ráfiky bez hrany pätky): Rozmery 26-622 a menšie NIE SÚ kompatibilné s hookless ráfikmi. Rozmery 28-622 a väčšie SÚ kompatibilné s hookless ráfikmi podľa štandardu ETRTO (5bar/73psi max. tlak hustenia).

Gumová zmes SmartEVO

Posledná generácia zmesi chytrých polymérov pre docielenie maximálnej priľnavosti s nízkym valivým odporom.
Nová gumová zmes SmartEVO využíva zmes 3 rozdielnych polymérov, z ktorých každý poskytuje špecifické výkonnostné kvality na dosiahnutie optimálneho vyváženia protikladných vlastností, ako sú priľnavosť a valivý odpor. Pirelli využilo svoje znalosti a skúsenosti z viac ako 100 rokov vo vývoji gumových zmesí pre motošport, kedy vždy boli tieto produkty používané v závodoch najvyššej úrovne vo všetkých disciplínach. Tieto rozsiahle znalosti z vývojového a pretekárskeho oddelenia umožnili Pirelli vytvoriť trojitú zmes polymérov s inteligentnými výkonnostnými vlastnosťami pre cyklistické plášte a tvoria základ pre vynikajúce charakteristiky zmesi SmartEVO – lepšiu priľnavosť za sucha aj za mokra, a zároveň nižší valivý odpor. Pirelli vytvorilo výkonnostnú gumovú zmes navrhnutú a vyladenú pre všetky moderné disciplíny cestnej cyklistiky, od lokálnych alebo World Tour pretekov až po epické dobrodružstvo, kde klíma a rôznorodé povrchy vyžadujú plášte, ktoré spoľahlivo fungujú na najvyššej úrovni za všetkých okolností.

SPEEDCore

Špičková technológia konštrukcie plášťa TLR (tubeless-ready) 120tpi s vnútornou vrstvou z aramidovej zmesi a aramidovým ochranným pásom.
Najvýkonnejšia konštrukcia cestného plášťa Pirelli pripravená na použitie bez duše s jedinečným dizajnom, ktorý pridáva do kostry gumovú vrstvu s aramidom. Táto nová štruktúra v porovnaní s plášťami s aramidovou konštrukciou od pätky k pätke dodáva kostre plášťa pevnosť a podporu, ale zachováva si pružný pocit pre minimálny valivý odpor a maximálnu priľnavosť. SPEEDCore je nová patentovaná technológia, ktorá je určená výhradne na použitie nového plášťa P ZERO Race TLR. SPEEDCore je voľbou továrenských tímov World Tour.

 

Šport / použitiecyklistika
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...