Pirelli P ZERO™ VELO Pink 25-622 cestný plášť

54,90

25-622
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Cestný plášť Pirelli P Zero™ Velo vznikol na základe dlhoročných skúseností a odborných znalostí z motošportu. Predstavuje nový štandard pre cestné, cyklistické plášte. Vyznačuje sa patentovanou zmesou SmartNET™ Silica, ktorá zabezpečuje výbornú priľnavosť v suchých aj mokrých podmienkach, dlhý nájazd, ochranu pred defektom a vynikajúce jazdné vlastnosti.

Vlastnosti plášťa

  • nízky valivý odpor a priľnavosť na mokrom povrchu-už žiadne kompromisy medzi rýchlosťou a istým držaním stopy 
  • vysoký kilometrový výkon a vysoká ochrana pred defektom
  • rovnaká ovládateľnosť aj vo výraznom náklone vďaka unikátnemu profilu a vzorky behúňa
  • vysoký stupeň komfortu a výborná ovládateľnosť pre pocit istoty

SmartNET™ Silica

Inovatívna patentovaná silika umožňuje:

Nízky valivý odpor a vysokú efektivitu odvaľovania vďaka prirodzenej anizotropnej orientácii, ktorá znižuje zahrievanie a zvyšuje elasticitu a tak minimalizuje rozptýlenie energie. Prirodzená zlúčivosť siliky s vodou, ktorá je ešte umocnená vďaka širšiemu povrchu pretiahnutých molekúl siliky poskytuje rovnakú priľnavosť na suchých aj mokrých povrchoch. Rýchle spolupôsobenie s inými chemickými prvkami, vďaka ich usporiadaniu v zmesi vytvára prirodzenú sieť, ktorá zvyšuje ochranu pred defektom a zvyšuje nájazd.

Pirelli

Svetoznámy taliansky výrobca, ktorý vznikol už v roku 1872. Zameriava sa na produkciu pneumatík na automobily, motocykle a od roku 2018 aj na bicykle. Je výhradným dodávateľom pneumatík pre Formulu 1.

Šport / použitiecyklistika
Modelová radaP ZERO™
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...