Pirelli Cinturato GRAVEL RCX Classic 35-622 TechWALL X 60 tpi SpeedGRIP TLR

74,90

35-622
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

ZÁVODNÝ VÝKON

Používajú rovnaký dezén ako pneumatiky Cinturato Gravel RC. Cinturato Gravel RC X je odpoveďou na všetky požiadavky pretekov na šotoline v drsnejšom teréne: rýchlosť na rovinkách vďaka minimálnym stredovým výstupkom a agresivita v zákrutách vďaka vyšším a výraznejším výstupkom, ktoré zabezpečujú stabilitu pri zatáčaní. Nová konštrukcia bezdušovej pneumatiky TechWALL X obsahuje zosilnenú a odolnú tkaninu s hrúbkou 60 tpi, ktorá presahuje okraj behúňa a poskytuje ešte väčšiu ochranu bočnice, navyše k existujúcej ochrannej vrstve od pätky k pätke.
Pneumatika Cinturato Gravel RC X je navrhnutá tak, aby zvládla najťažšie šotolinové pretekárske trate pre jazdcov, ktorí hľadajú najlepší výkon v akýchkoľvek pretekárskych podmienkach.

VLASTNOSTI:
- Zmes gumy SpeedGRIP pre nízky valivý odpor pri jazde na ceste alebo v teréne je kombinovaná s vysokou odolnosťou proti prerazeniu a vynikajúcou trakciou za mokra.
- Zmes gumy vyvinutá špeciálne pre šotolinu je odvodená z rallye, kde je rozhodujúca rýchlosť na asfalte a priľnavosť na šotoline a blate. Výsledkom je vynikajúca rýchlosť a schopnosť jazdy v teréne.
- Vysokopevnostná tkaná nylonová tkanina TechWALL X pokrýva oblasť od pätky k pätke pre zvýšenú ochranu proti prerezaniu a prepichnutiu.
- Viacvrstvová 60tpi konštrukcia výpletu s rozšíreným presahom na bočniciach.
- TLR bezdušová aramidová skladacia pätka optimalizovaná pre širšie ráfiky a nižší tlak v pneumatikách.

Šport / použitiecyklistika
Materiálzmes SpeedGRIP, TechWALL X, 60 tpi
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...