Kolekcia Sportful Snow 2023

Oslavujeme 50 rokov inovácií, know-how a poctivého remesla

V roku 1973 sa Dr. Giordano Cremonese, hnaný svojou vynaliezavosťou a vytrvalosťou, ktorá ho zdobí dodnes, rozhodol vstúpiť do Svetového pohára v bežeckom lyžovaní a vytvoriť vlastné pretekárske oblečenie, v ktorom zabsolvoval dnes už legendárne preteky Marcialonga di Fiemme e di Fassa. 

Tento moment sa zároveň stal zrodom oblečenia na bežky od značky Sportful, ktorá sa vďaka svojmu nekonvečnému prístupu k materiálom i farbám, stala neprehliadnuteľnou súčasťou histórie tohto športu.

Anima

Anima

Touto výročnou kapsulovou kolekciou pre pánov oslavujeme príbeh značky Sportful. Kombináciou súčasných hodnôt značky so štýlom a tradíciou, ktorou je známa už 50 rokov kráčame v šľapajách dr. Cremoneseho.  

ZISTI VIAC >>

Vybrané produkty ANIMA

Sportful ANIMA APEX bunda galaxy blueSkladom
239,90 €
Novinka
Sportful ANIMA APEX dres galaxy blue/redSkladom
119,90 €

Doro style

Doro style

Oblečenie nielen na bežky, ale aj cardio tréning vyvinuté v spolupráci s talianskou biatlonistkou Dorotheou Wierer. Elegantné farby a minimalistický dizajn.

ZISTI VIAC >>

Top produkty Doro Style

Sportful DORO bunda pansy violetSkladom
189,90 €
Novinka
Sportful DORO sukňa light violetSkladom
109,90 €
Performance

Performance

Rad oblečenia navrhnutý tak, aby spĺňal všetky potreby športových bežcov na lyžiach. Najpokročilejšie technológie v oblasti aerodynamiky, voľnosti pohybu a termoregulácie, pre čo najlepší výkon pri tréningu alebo v pretekoch. Súčasťou je aj oblečenie na indoor cardio tréning alebo tréning v letnom období.

ZISTI VIAC >>

Top produkty Preformance

Sportful RYTHMO dámska bunda huckleberrySkladom
189,90 €
Sportful RYTHMO PUFFY DÁMSKA bunda KR čierna
Sportful RYTHMO PUFFY DÁMSKA bunda KR čiernaSkladom
179,90 €
Sportful RYTHMO sukňa čiernaSkladom
99,90 €
Sportful SQUADRA bunda tango redSkladom
179,90 €
Xplore

Xplore

Tento rad oblečenia z kolekcie Sportful Snow je stvorený pre únik do prírody a objavovanie jej krás pri turistike na bežkách, či backcountry lyžovaní. Bez ohľadu na to, ako tento druh pohybu v prírode nazveme, s oblečením a doplnkami kolekcie Xplore si ho užijete štýlovo a komfortne.

ZISTI VIAC >>

Top produkty Xplore

Baselayer

Baselayer

Na počiatkoch značky Sportful stála výroba funkčnej spodnej bielizne. Rozvíjaním know-how v tejto oblasti vznikli dnes už dobre známe produkty ako funkčné prádlo 2nd Skin. Na vývoji produktov neustále pracujeme a aj preto si dnes na bežky, ale aj iné športové aktivity môžete vybrať z celého radu produktov základnej vrstvy oblečenia od syntetických materiálov až po merino. 

ZISTI VIAC >>

Top produkty Baselayer

DETI

Vášeň pre šport vzniká často v mladom veku. Práve preto v kolekciách oblečenia pre bežecké lyžovanie myslíme aj na deti. Rovnaké technické charakteristiky, rovnaká kvalita ako pri oblečení pre dospelých. Unisex strihy a farebné prevednia pre deti od 6 do 14 rokov.

Sportful SQUADRA DETSKÁ bunda žltá/čierna
Sportful SQUADRA DETSKÁ bunda žltá/čiernaSkladom
99,90 €
Sportful THERMODRYTEX DETSKÁ čiapka tmavomodrá
Sportful THERMODRYTEX DETSKÁ čiapka tmavomodráSkladom
19,90 €
Sportful Kids SOFTSHELL RUKAVICE grepfruit
Sportful Kids SOFTSHELL RUKAVICE grepfruitSkladom
39,90 €

DOPLNKY

Doplnky sú taktiež neoddeliteľnou súčasťou oblečenia na bežky. Ich správny výber vie významne pomôcť komfortu počas tréningov na trati, ale aj pohodového dňa stráveného v prírode.

Sportful APEX LIGHT rukavice čierne
Sportful APEX LIGHT rukavice čierneSkladom
54,90 €
Sportful SQUADRA LIGHT čiapka tmavomodrá/modrá
Sportful SQUADRA LIGHT čiapka tmavomodrá/modráSkladom
26,90 €
Sportful AIR PROTECTION čelenka červená
Sportful AIR PROTECTION čelenka červenáSkladom
24,90 €

Kompletnú ponuku oblečenia pre bežecké lyžovanie Sportful od aktuálnych noviniek až po akciové, či výpredajové kúsky nájdete tiež v hornom menu BEŽKY -> Oblečenie na Bežky.