Bežky Peltonen Zenith NIS Skating 20

379,00
225,00

188 medium
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Bežecké lyže Peltonen Zenith SK

Lyže Peltonen Zenith SK sú výborná voľba pre aktivnyck skateových lyžiarov. Ponúka kompletné vybavenie na pretekárskej úrovni, ale v lepšej cenovej relácii. Jedná se o najľahšie lyže vo svojej cenovej kategórii, ktoré se chovajú ako pretekárske lyže. Nová konštrukcia jadra umožní, že lyžovanie na týchto lyžiachi je kľudné a pohodlné. Profil s malým prehnutím s pretekárskou sklznicou zvyšuje sklznosť lyží pri všetkých snehových podmienkach.

 

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeslníkovi Toivo Peltonenu.
Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje
vlasté lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijske medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij
Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR).Behom ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobnych technológiách.
To, čo nás ale behom celej doby ženie dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.

Šport / použitieBežecké lyžovanie - skating korčuľovanie
Pohlavie / typpánske/unisex
Sezóna / obdobiezima - sneh
Modelová radaZenith
MateriálAviflex - sendvičová konštrukcia, vzduchové jadro
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...