Bežky Peltonen Nanogrip Facile 14

209,00
135,00
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Bežecké lyže na klasiku Peltonen Nanogrip Facile

Model Peltonen Nanogrip Facile sa vyznačuje odľahčeným dreveným jadrom, zvýšenou odolnosťou a unikátnou technológiou Nanogrip. Ak hľadáš bežky so skvelým pomerom cena/výkon a bez nutnosti neustáleho servisovania, tak modely Peltonen Nanogrip sú určené práve pre Teba. 

Nanogrip

Technológia Peltonen Nanogrip predstavuje skutočnú revoluciú v ére bežeckých lyží na klasiku. Špeciálny tekutý syntetický prípravok aplikovaný na sklznicu bežiek nahrádza sklzový aj stúpací vosk. Nanogrip je nanesený na bežky priamo v továrni Peltonen a jeho trvácnosť prekračuje 2500 kilometrov.

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeselníkovi Toivo Peltonenu. Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje vlastné lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijské medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR). Počas ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobných technológiách. To, čo Peltonen ženie počas celej doby dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.

Šport / použitiebežecké lyžovanie - klasciká technika
Pohlavie / typpánske/unisex
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaNanogrip
MateriálOdľahčené drevené jadro
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...