Bežecké lyže Peltonen REX Supra X Pro Limited edition

Bežecké lyže Peltonen REX Supra X Pro Limited edition

599,00
449,00
Dostupnosť: Kontaktujte nás
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Bežecké lyže Peltonen Rex  Supra X nanocarbon

Skateová lyža Peltonen Rex Supra X so špeciálnou štruktúrou pre univerzálne použitie a vylepšenou konštrukciou jadra Aircell kombinovaná s tvarovanou špičkou a pätkou umožní stabilné a uvolnené lyžovanie. Tvrdšia predná časť lyže zlepšuje sklnosť pri lyžovaní do kopca. Konštrukcia jadra s malým prehnutím umožní lepší  sklz pri všetkých snehových podmienkach. Lyža so sklznicou Nano High Speed zlepšuje sklznosť vo vyšších rychlostiach. 

 

Bežecké lyže PELTONEN

Už v roku 1945 začal Peltonen vo Finsku s výrobou bežeckých lyží a to vďaka talentovanému lyžiarovi a remeslníkovi Toivo Peltonenu.
Peltonenova história v bežeckom lyžovaní je rovnako dlhá ako história výroby týchto lyží – Toivo Peltonen používal k pretekaniu svoje
vlasté lyže, na ktorých vyhrával v oblastných pretekoch. Prvé olympijske medaile na lyžiach Peltonen získali v roku 1972 v Sappore Jurij
Skobov a Vladimir Voronko (ZSSR).Behom ďalších desaťročí výroby lyží prebehlo mnoho revolučných zmien vo vývoji lyží a lyžiarskej techniky a samozrejme i vo výrobnych technológiách.
To, čo nás ale behom celej doby ženie dopredu, je vášeň pre bežecké lyžovanie a inovácie.

 

Šport / použitiebežecké lyžovanie - korčuľovanie-skating
Pohlavie / typpánske/unisex
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaSupra X
MateriálCarbon aviflex - sendvičová konštrukcia
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...