39,95
29,95
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby...
 Odporučiť

REX základná sada na úpravu bežiek

Sada na základnú úpravu sklznice i nových bežiek. Má vynikajúce vlastnosti ako základ pod ďalšie vrstvy nízkofluórových a vysokofluórových voskov s dostupnou cenou.

Vlastnosti/sneh

  • sada na základnú úpravu sklznice príp. obnovenie vlastností sklznice
  • ako základ pod nízkofluórové, vysokofluórové vosky a prášky
  • vhodná na tréningy

 

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...