Rex vysokofluórový vosk HF 21 -2...-8 C sprej 85 ml

49,90
39,89
Ľutujeme, produkt už nie je dostupný
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

Novinka! Vysokofluórový vosk na bežky v spreji REX HF21

Je súčasťou novej rady voskov Racing Service Line, ktorá je výsledkom dlhoročného výzkumu a vývoja fínskej spoločnosti Rex. Vosky boli a sú aj naďalej testované v spolupráci s národnými tímami štartujúcimi vo svetovom pohári. Vzhľadom k vysokému dopytu boli tieto vosky zaradené aj do bežnej výroby a uvoľnené do predaja širokej verejnosti.

Sledujte správy servisného tímu Rex a odporúčané voskovanie z jednotlivých pretekov. Môžete tak získať náskok pred konkurenciou a využívať najnovšie a najlepšie inovácie.

Vlastnosti/sneh

  • vysokofluórový vosk v spreji - určený pre nový aj starý sneh
  • vhodný do miernych až stredných mrazov
  • vhodný pod vysokofluórové prášky, ale aj ako konečná vrstva
  • vhodný na preteky
  • jednoduchá aplikácia
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -8°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Modelová radaHF
Hmotnosť85 ml
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...