Rex vysokofluórový tekutý vosk RCF modrý  -2...-15 C 60 ml

Rex vysokofluórový tekutý vosk RCF modrý -2...-15 C 60 ml

15,90
14,99
 Skladom Nová Lesná 9ks
loader Ďalšie farby a možnosti...
 Odporučiť

REX RCF modrý vysokofluorový sklzový vosk na bežky

Rex RCF úplne nová séria tekutých voskov s vysokým obsahom fluóru, vyznačujúca sa novou technológiou určenou i pre svetový pohár. Legendárny Rex RCF sa vracia v tekutej podobe. Jedná sa o pretekový vysokofluorový vosk s novou receptúrou a aplikátorom s hubkou.

Vlastnosti/sneh

  • vysokofluorový vosk v tekutej forme
  • vhodný na všetky typy snehu
  • vhodný ako podklad pod  prášky
  • určený na tréning aj preteky
  • odporúčané použitie v teplotách: -2°C do -15°C

Rex vosky

Rex je jeden z najstarších výrobcov voskov na svete (už viac ako 60 rokov), príslušenstva na voskovanie, prípravkov na starostlivosť o lyže, lyžiarskych palíc a doplnkov na lyžovanie.

Primárne sa zameriava na výrobu voskov pre bežecké lyžovanie. Filozofiou firmy je zlepšiť sklz a priľnavosť bežeckých lyží profesionálnych, ale aj rekreačných lyžiarov. Rex rozumie všetkým prírodným podmienkam a preto vie zabezpečiť vhodné vosky pre každý druh počasia a snehu. Všetky produkty sú odrazom dlhoročných skúseností, náročných testov a vedeckých poznatkov. Najnovšie technológie s využitím fluóru zabezpečujú lepší sklz lyží, predlžujú životnosť vosku a zabraňujú lepeniu snehu. Na klasické bežkovanie ponúka tiež inovatívne elastické stúpacie vosky PowerGrip a stúpacie pásky TapeGrip. Fínske vosky REX používajú aj národné tímy vo svetovom pohári v bežeckom lyžovaní.

Šport / použitielyžovanie
Farbamodrá
Sezóna / obdobiezima
Modelová radaRCF
Hmotnosť / Objem60 ml
loader  Načítavam hodnotenia...
loader  Načítavam podobné produkty...